Урочистості з нагоди Дня працівників прокуратури України

Голова районної ради Євгеній РЯБОКОНЬ взяв участь в заходах з нагоди Дня працівників прокуратури України. У привітальному слові голова ради зазначив, що  діяльність прокуратури як єдиної системи відіграє дедалі важливішу роль в утвердженні принципу верховенства права та розвитку України. Адже демократичність правової держави великою мірою залежить від збереження політичної стабільності, громадянського миру та спокою, зміцнення законності та правопорядку. В результаті ми маємо надійний захист жителів району від злочинності та беззаконня, дотримання прав і свобод громадян. Відповідно до розпорядження голови районної ради за сумлінну працю, професіоналізм, ініціативу в роботі та з нагоди професійного свята – Дня працівників прокуратури України, Почесною грамотою Буринської районної ради нагороджено працівників Конотопської місцевої прокуратури:

БОКАТОВУ Світлану Костянтинівну, прокурора Буринського відділу Конотопської місцевої прокуратури;

ЛАТИШЕВУ Галину Михайлівну, провідного спеціаліста Конотопської місцевої прокуратури;

ГАЛУШКУ Наталію Єгорівну, прибиральника службових приміщень Конотопської місцевої прокуратури.