Відбулась фотовиставка «ХРАМИ ДУШІ СІВЕРСЬКОЇ»

17 грудня голова Буринської районної ради Євгеній РЯБОКОНЬ та працівники виконавчого апарату взяли участь у відкритті фотовиставки «Храми душі сіверської», яке відбулось у виставковій залі Буринського районного краєзнавчого музею імені Павла ПОПОВА. З вступним словом до присутніх звернувся директор музею Микола КОНОНЕНКО, який розповів про історичні зв’язки сіверщини з буринською землею та звернув увагу на те, що на відміну від Чернігівщини, на Буринщині, єдиному районі Сумської області, не залишилось жодної церкви, всі вони були зруйновані тоталітарним режимом. Голова Буринської районної ради Євгеній РЯБОКОНЬ подякував Андрію МАЙКОВСЬКОМУ за надані для виставки фотороботи та вручив Подяку відділу культури та туризму Буринської районної державної адміністрації.