Військові 58-ої ОМБр – переможці змагань на кращий розвідувальний взвод

Днями відбулись змагання на кращий розвідувальний взвод Сухопутних військ Збройних Сил України, в яких взяв участь особовий склад розвідувальної роти 58 окремої мотопіхотної бригади ім. гетьмана Івана Виговського.Як співає нова українська класика, “тихо прийшов, тихо пішов” – саме так  розвідники вибороли почесне 3 місце. Без зайвих рухів та слів, не лишаючи рівних в деяких номінаціях, хлопці крок за кроком прокладали собі стежку до жаданої перемоги. Командир військової частини, полковник Михайло Драпатий, на бригадному шикуванні урочисто нагородив особовий склад, який був задіяний у змаганнях, та подякував за досягнуті успіхи, адже 58-ма завжди приділяла та приділятиме особливу увагу питанням підбору професіоналів та удосконаленням їх навченості.