Увага конкурс!

Чернечослобідська сільська рада оголошує конкурс на посаду директора Чернечослобідського  НВК : загально-освітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад Чернечослобідської сільської ради Буринського району Сумської області. Місцезнаходження :  41740 Сумська обл.,Буринський район, с. Чернеча Слобода, вул. Перемоги, 16. До участі у конкурсі на посаду директора Чернечослобідського  НВК : загально-освітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад Чернечослобідської сільської ради Буринського району Сумської області, згідно з частиною 2 статті 24 Закону України «Про загальну середню освіту», допускаються особи, які є громадянами України, мають вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає (особисто або поштою) конкурсній комісії такі документи:

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копію паспорта громадянина України;
  • копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
  • довідку про відсутність судимості;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Зазначені документи подаються особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії за адресою:с. Чернеча Слобода, вул. Перемоги,5

протягом 30 календарних днів із дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу. Телефон для довідок – 7-02-31.

Графік
проведення конкурсу на вакантну посаду

Орган, що оголосив конкурс.

Розпорядчий документ

Назва вакантної посади

Дата та час проведення

1.