Навчалися представники органів місцевого самоврядування Буринського району

Сьогодні  у залі засідань Буринської районної ради відбулося навчання міського, сільських голів, землевпорядників сільських рад, керівників структурних підрозділів Буринської районної державної адміністрації та територіальних підрозділів виконавчої влади. Голова районної ради Євгеній Рябоконь взяв участь у даному навчанні.

Об’єднали учасників навчання ряд актуальних питань.

Про нове у земельному законодавстві щодо вирішення питань колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення розповіла Альона Мощенко, головний спеціаліст з питань правового забезпечення апарату Буринської районної державної адміністрації.

Заступник начальника Відділу у Буринському районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Наталія Мірошниченко донесла до відома інформацію про оновлення нормативної грошової оцінки земель, наголосивши, що Для повного регулювання земельних відносин на території району здійснена грошова оцінка земель 61 населеного пункту району (100%) та м.Буринь, розпайованих земель, земель запасу та резервного фонду                        (1995 року), яка дає порівняльну характеристику землі та використовується для визначення грошової оцінки земельних ділянок при нарахуванні земельного податку, укладання цивільно-правових угод тощо.

Особливу активність присутніх викликало питання виявлення, своєчасності та ефективної медичної та соціально-правової  допомоги дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах, недопущення випадків залишення дітей в умовах небезпечних для їхнього здоров’я. Із доповіддю виступила  Діана Глобенко, начальник служби у справах дітей Буринської районної державної адміністрації.

Представники органів місцевого самоврядування району, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації мали змогу поставити виступаючим запитання і отримати на них кваліфіковані відповіді.

Вів навчання голова районної держаної адміністрації Василь Бойко.

Після його закінчення керівництвом районної ради та районної державної адміністрації проведено нараду з питання фінансування Фапів, ФП району. Участь у ній взяли сільські голови, заступник Буринського міського голови.  Дане питання і надалі перебуває на контролі керівників районної ради та районної державної адміністрації.