Відремонтовано 2 км. Дороги у селі Михайлівка

Завдяки ініціативам Президента України і Уряду щодо розбудови дорожньої інфраструктури в Україні та за сприянням народного депутата України Миколи Лаврика, голови Сумської ОДА Миколи Клочка на Буринщині здійснено поточний ремонт 2,0 кілометра дороги Буринь-Михайлівка на суму 8,6 млн.грн., які було виділено з державного бюджету. Це одна з найважливіших подій для жителів села Михайлівка, адже на ремонт саме цієї дороги чекали давно з нетерпінням. Голова районної ради Євгеній Рябоконь, голова районної державної адміністрації Василь Бойко разом з помічником народного депутата України Оленою Беркут відвідали дану ділянку дороги.

Також за дорученням народного депутата Миколи Лаврика побували у Михайлівському ФАПі, де разом з Михайлівським сільським головою Володимиром Моргун, працівниками ФАПу обговорили питання щодо можливості покращення умов, які були передані для подальшого вирішення нардепу.