День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ої річниці виведення радянських військ із території Афганістану

15 лютого в Україні відзначається пам’ятна дата – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цього дня урочисті заходи розпочалися у  залі засідань районної ради із церемонії вручення медалей учасникам бойових дій на території республіки Афганістан «30 років з Дня виведення військ з Афганістану». Потім біля пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам у центрі міста Буринь пройшов мітинг-реквієм вшанування героїв-земляків, яким довелося відстоювати свободу і мир на території інших держав «Пам’ять без кордонів».Перед присутніми на мітингу виступив заступник голови Буринської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) «Обов’язок», кавалер Ордена Червоної зірки   – Анатолій Нечипуренко.

Панахиду по загиблих провів  благочинний Буринського округу Православної церкви України настоятель храму святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії протоієрей отець Димитрій. Після покладання квітів до пам’ятного місця присутні взяли участь у святковому концерті. Зі словами вітання з 30-ою річницею з дня виведення радянських військ із території Афганістану у районному будинку культури виступили голова районної ради Євгеній Рябоконь та районний військовий комісар Віталій Бойко. Ряд воїнів-інтернаціоналістів отримали грамоти від районної державної адміністрації та районної ради. Аматори сцени Буринщини подарували всім святкову концертну програму.