З представниками органів місцевого самоврядування Буринського району проведено чергове навчання

08 листопада для міського, сільських голів, секретарів рад Буринського району та спеціалістів виконавчого апарату районної ради проведено планове навчання. З інформацією на тему «Порядок проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад відповідального або особо відповідального становища та посад з підвищеним корупційним ризиком в органах місцевого самоврядування» перед учасниками заходу виступив консультант організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Олександр Скобенко. Начальник служби у справах дітей Буринської районної державної адміністрації Діана Глобенко розповіла присутнім про сімейні форми виховання дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

Темою виступу головного бухгалтера виконавчого апарату районної ради Ольги Науменко була проведення інвентаризації в бюджетних установах відповідно до чинного законодавства. Головував на навчанні та підвів його підсумки голова районної ради Євгеній Рябоконь.