Відбулось чергове засідання колегії Буринської районної державної адміністрації

Голова районної ради Євгеній РЯБОКОНЬ взяв участь у черговому засіданні колегії Буринської районної державної адміністрації, яке відбулося під головуванням голови райдержадміністрації Василя БОЙКА. Учаcть у роботі дорадчого органу взяли члени колегії та керівники структурних підрозділів Буринської районної державної адміністрації. Анатолій  ГАГІН, головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Буринської районної державної адміністрації, доповів про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку. Він зазаначив, що за результатами 2019 року відслідковується позитивна динаміка окремих показників економічного та соціального розвитку Буринського району. Про виконання бюджету району за 2019 рік інформувала Наталія КУРСЕНКО, тимчасово виконуючий обов’язки начальника відділу фінансів Буринської районної державної адміністрації. Після розгляду та обговорення питань прийняті відповідні рішення та видане розпорядження голови Буринської районної державної адміністрації.