Участь голови районної ради в нарадах.

18 грудня голова районної ради Євгеній Рябоконь взяв участь у засіданнях, які пройшли під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Валентини Перепелиці. Одна з них, на яку були запрошені керівник апарату райдержадміністрації Алла Гайдукова, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представник аптечного закладу стосувалася забезпеченості жителів району інсуліном та відшкодування коштів за ліки пільговим категоріям населення. За результатами наради були винесені відповідні пропозиції щодо ефективної співпраці аптечних закладів району та органів виконавчої влади для оперативного забезпечення препаратами жителів різних категорій.

Також було проведено нараду стосовно реорганізації шляхом перетворення Буринської центральної районної лікарні ім. проф.  М.П. Новаченка в Комунальне некомерційне підприємство Буринської районної ради «Буринська центральна районна лікарня ім. проф. М.П. Новаченка. Участь у якій взяли перший заступник голови райдержадміністрації Валентина Перепелиця, головний лікар лікарні Зоя Сидорук,  юрисконсульт Євгеній Середа, радник голови районної ради з питань юридичного забезпечення Яна Гриценко, державний реєстратор Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації Володимир Мороз. За підсумками наради надано доручення розробити проект рішення та відповідний пакет документі до нього для розгляду на черговій сесії районної ради.