Зустріч з Ніною Виноградською

10 вересня у залі засідань районної ради відбулась зустріч керівництва та працівників районної ради та районної державної адміністрації з поетесою, Ніною Виноградською. Виноградська Ніна Іванівна народилася 7 вересня  1948 р. в с .Межиріч Лебединського району Сумської області. Виросла у мальовничому с.Піски Буринського району Сумської області.  Закінчила Харківський політехнічний інститут. Автор збірок: «А зорі пахнуть полинами», «Серцекрик», «Сніг молодий», «Голодомор», «Помаранчеві дзвони», «Веселкова Україна».

Заслужений діяч мистецтв України, Голова Харківського обласного відділення Конгресу Української інтелігенції, автор і ведуча передачі «Поетичнй зорепад» на радіо «Слобожанщина». Лауреат премії фонду Воляників-Швабінських (США).Член НСПУ з 2006 року. Присутні на заході мали змогу почути розповідь і самого автора про створення книг та ще раз впевнились у тому, що вона не лише талановита особистість, а й проста та доступна для спілкування людина. Зустріч була теплою, надзвичайно зворушливою та залишила багато приємних вражень.