У районній раді відбулось навчання

11 липня голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь провів чергове навчання для міського, сільських голів, секретарів рад та працівників виконавчого апарату районної ради.Найбільш жваве обговорення викликало питання «Про особливості надання медичної допомоги населенню району в умовах реформування системи охорони здоров’я». Головний лікар Комунального некомерційного підприємства Буринської районної ради «Буринська центральна районна лікарня ім.проф. М.П.Новаченка» Зоя Сидорук надала вичерпні відповіді на поставлені питання.

Начальник управління праці та соціального захисту населення Буринської районної державної адміністрації Ірина Фінцева обговорила з присутніми нове у законодавстві щодо питань соціального захисту населення.

З інформацією на тему «Про нове в сімейному законодавстві - запровадження патронату над дітьми» перед учасниками заходу виступила  головний спеціаліст служби у справах дітей Буринської районної державної адміністрації Катерина Гончарова.