Проводила роботу комісія районної ради

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю та розвитку підприємництва під головуванням Анатолія ГЕРАСИМЕНКА. Були ухвалені відповідні рішення згідно з порядком денним: Звіт про виконання районного бюджету Буринського району за І квартал 2020 року; Про внесення змін до рішення районної ради сьомого скликання від 23.12.2019 «Про районний бюджет Буринського району на 2020 рік»; Про затвердження переліку об’єктів нерухомості комунальної власності Буринської районної ради в новій редакції; Про погодження на передачі в оренду частини приміщення; Про надання матеріальної допомоги. Вищезазначені питання будуть розглянуті на засіданні 43 сесії районної ради, яка відбудеться 23 червня 2020 року.

Також було виділено кошти в сумі 20 тис грн. на лікування і особам, які опинилися у скрутних життєвих обставинах внаслідок пожежі (по п"ять тис.грн. кожному). Комісія підтримала питання погодження на передачу в оренду частини приміщення КНП «Буринська центральна районна лікарня ім. проф. М.П.Новаченка» для здійснення медичної практики КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Буринської міської ради (ОТГ).