Відбулась 39 сесія Буринської районної ради

Сьогодні, 18 вересня, у залі засідань Буринської районної ради відбулась 39 планова сесія районної ради 7 скликання. Всі питання внесені до порядку денного розглянуто. Нарешті прийнято найважливіше рішення для забезпечення життєдіяльності району  «Про внесення змін до рішення районної ради сьомого скликання від 19.12.2018 «Про районний бюджет Буринського району на 2019 рік», де заплановано кошти для погашення частини заборгованості з виплати заробітної плати медичним працівникам та технічному персоналу загальноосвітніх шкіл, а також на продовження газифікації с.Сніжки та Біжівки та інші. Крім цього були розглянуті питання: «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради сьомого скликання від 11.05.2019 «Про Районну комплексну програму «Освіта Буринщини у 2019-2021 роках»; «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради сьомого скликання від 21.12.2016 «Про районну Програму соціального захисту населення на 2017-2021 роки»; «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради сьомого скликання від 19.12.2018 «Про Програму економічного і соціального розвитку Буринського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки» по яким прийняті відповідні рішення.

Депутатами районної ради не підтримано рішення «Про інформацію начальника Буринського відділення поліції Конотопського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району» та «Про продовження терміну договору оренди адміністративного приміщення».