ВШАНУВАЛИ СВІТЛУ ПАМ’ЯТЬ УКРАЇНСЬКИХ ГЕРОЇВ

29 серпня біля Алеї пам’яті Героїв України – уродженців та мешканців Буринського району, відбувся мітинг-реквієм з нагоди відзначення Дня пам'яті захисників України,  які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. До присутніх звернулися голова Буринської районної ради Євгеній РЯБОКОНЬ, голова  Буринської районної державної  адміністрації Василь БОЙКО та начальник захисту інформації Буринського районного військового комісаріату, учасник антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил старшина Роман ТУРЧИН. У такий день ми згадуємо тих, хто віддав своє життя, щоб Україна була єдиною і незалежною, чия відвага, сила духу і стійкість завжди буде прикладом для нас. Ведуча заходу Олена ЛАРІНЦЕВА ще раз нагадала імена наших земляків, що увічнені на Алеї пам’яті Героїв України. А о десятій годині буринці приєдналися до загальнонаціональної хвилини мовчання на вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.