Почесні грамоти Буринської районної ради отримали кращі бібліотекарі району

28 вересня у залі  у актовій залі Буринської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1 ім. В.Кравченка урочисто поздоровляли кращих працівників бібліотек району з нагоди їх професійного свята – Всеукраїнського дня бібліотек, яке відзначається 30 вересня. Вітальні слова прозвучали від голови районної ради Євгенія Рябоконя. Він бажав присутнім творчої наснаги, нових професійних здобутків, поповнення бібліотек новими читачами, а також миру, любові і злагоди усім їх родинам.

Кращі представники галузі отримали нагороди. Почесною грамотою Буринської районної ради за вагомий особистий внесок у розвиток культури, пропаганду народного мистецтва та з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек і 90-річчя Буринської районної центральної бібліотечної системи  нагороджені Єрмакова Людмила Петрівна, бібліотекар І категорії Червонослобідської бібліотеки  - філії та Мельник Ніна Іванівна, бібліотекар ІІ категорії Сніжківської сільської бібліотеки.

.Виконавчий апарат районної ради