У районній раді відбулось навчання

26 вересня голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь провів чергове навчання для сільських голів, секретарів рад та працівників виконавчого апарату районної ради. Найбільш жваве обговорення викликало питання «Профілактика Африканської чуми свиней та сказу на території району». Начальник Буринського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Андрій Сипко надав вичерпні відповіді на поставлені питання. Головний спеціаліст  Буринського районного сектору Управління державної міграційної служби України в Сумській області  Інна Сахненко розповіла присутнім про створення сприятливих умов для реєстрації прав дитини та порядок надання комплексної послуги «Е-малятко».

З інформацією про звернення громадян в органах місцевого самоврядування виступила начальник загального відділу виконавчого апарату районної ради Ольга Шутенко. Також присутні заслухали інформацію головного спеціаліста сектору з питань молоді та спорту Буринської районної державної адміністрації Наталію Бокатову про роль органів місцевого самоврядування в становленні молодіжної політики та національно-патріотичного виховання.