Відкрилась фотовиставка Сергія ГУЦАНА «Єгипет. Враження»

Сьогодні 13 серпня голова Буринської районної ради Євгеній РЯБОКОНЬ взяв участь у офіційному відкритті фотовиставки Сергія ГУЦАНА «Єгипет. Враження», яке відбулось у виставковій залі Буринського районного краєзнавчого музею імені Павла ПОПОВА. Відкрив фотовиставку директор музею Микола КОНОНЕНКО, який зазначив, що Сергій ГУЦАН народився в 1966 році, дитинство його пройшло на Охтирщині, нині проживає в Сумах. З початку 90-х років і до цього часу займається підприємницькою діяльністю. Але все життя має потяг до вивчення історії і фіксації проявів життя - до фотографії. Сергій ГУЦАН є членом Національної спілки краєзнавців України та членом Національної спілки фотохудожників України. Багато мандрує Україною та світом. Побував у більш ніж 50 країнах. На завершення присутні оглянули фотороботи, які залишили у кожного приємні враження.