Участь голови районної ради у нараді щодо існування ФАПів та ФП у селах району

28 вересня голова районної ради Євгеній Рябоконь та голова районної державної адміністрації Василь Бойко провели нараду з сільськими головами стосовно подальшого існування ФАПів та ФП у селах, що не увійшли до складу Буринської об’єднаної територіальної громади. Під час  обговорення голова районної ради закликав присутніх проводити роз’яснювальну роботу серед сільського населення щодо підписання декларацій з сімейними лікарями. Адже чим більше буде підписано декларацій тим  більше зростатиме зацікавленість лікаря щодо надання якісних та своєчсних медичних послуг.

Голова районної державної адміністрації запропонував провести реорганізацію даних закладів  у пункти невідкладної допомоги шляхом підпорядкування Буринсьій ЦРЛ.