Відбулась зустріч з народним депутатом України Максимом ГУЗЕНКОМ

Сьогодні 26 вересня на Буринщину завітав народний депутат України обраний по 161 виборчого округу Максим ГУЗЕНКО. Цей робочий візит народного депутата був першим після його обрання. Зустріч Максима ГУЗЕНКА з керівництвом Буринської районної ради, Буринської районної державної адміністрації, Буринської міської об’єднаної територіальної громади,  працівниками виконавчого апарату районної ради, керівниками структурних підрозділів Буринської районної державної адміністрації, представниками правоохоронних органів, сільськими головами та громадськості відбулася у залі засідань районної ради. Голова ради Євгеній РЯБОКОНЬ подякував народному депутаві за візит на Буринщину та закликав, не зважаючи на політичі погляди того чи іншого керівника району або ОТГ, дотримуватись рівного підходу щодо вирішення питань життєдіяльності громад в окрузі, де його обрано.

Під час заходу відбулась жвава дискусія-діалог у форматі “запитання – відповідь“  із присутніми у залі.  Питання, які піднімалися під час зустрічі, стосувались найбільш актуальних тем сьогодення: ремонту доріг загального користування, проведення медичної та освітньої реформ, виплати заробітної плати медичному персоналу та технічним працівникам освіти району. Також Максим ГУЗЕНКО  наголосив, що жодне звернення від людей не залишиться без уваги та подякував усім за підтримку, та висловлену йому на виборах довіру.