Участь керівництва районної ради в нарадах: розподіл вільного залишку, фінансування табору «Чайка»

19 лютого голова районної ради Євгеній Рябоконь та його заступник Леонід Білик взяли участь у засіданнях, які пройшли під керівництвом голови райдержадміністрації Василя  Бойка. Одна з них, на яку були запрошені начальник фінансового управління райдержадміністрації Сергій Радченко, головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Віталій Старосвєт стосувалася питання щодо напрямків розподілу вільного залишку.

У результаті обговорення було вирішено під час розподілу коштів звернуту увагу на фінансування заробітної плати медикам та розробити і внести відповідні зміни до проекту рішення на сесію районної ради.

Також було проведено нараду з керівництвом райдержадміністрації з питання фінансування табору «Чайка». Участь у якій взяли начальник фінансового управління райдержадміністрації  Сергій Радченко,  директор табору Андрій Баранов, начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентина Стасюк та головний спеціаліст відділу освіти Людмила Козленко, голова постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю та розвитку підприємництва Анатолій Герасименко. Одним з актуальних є питання здешевлення вартості  путівки у таборі. За підсумками наради надано доручення провести відповідну роботи з даного питання.