Відкрилась фотовиставка «Фактор свободи»

Сьогодні 03 березня працівники виконавчого апарату районної ради взяли участь у офіційному відкритті фотодокументальної інформаційно-просвітницької виставки «Фактор свободи», що присвячена трьом відомим українським постатям – Івані МАЗЕПІ, Симону ПЕТЛЮРІ та Степану БАНДЕРІ, яке відбулось у виставковій залі Буринського районного краєзнавчого музею імені Павла ПОПОВА. Презентував виставку директор Буринського районного краєзнавчого музею імені Павла ПОПОВА Микола КОНОНЕНКО. За його словами, Іван Мазепа, Симон Петлюра та Степан Бандера – це символи українського народу, а стати символом – це не просто здійснити героїчний вчинок всупереч страху померти. «Це жити, перетворюючи своє існування на міф, який триватиме й після смерті. Це стати водночас об’єктом захоплення для своїх та ціллю для ненависті чужих. І при цьому залишатися людиною», – додав Микола Миколайович. Окремо у виставці представлено і те, як сучасна українська армія зберігає традиції попередніх поколінь борців за свободу і незалежність України.