Відбулась 45 сесія районної ради

Сьогодні 27 листопада у  залі засідань Буринської районної ради під головуванням голови районної ради Євгенія РЯБОКОНЯ відбулось пленарне засідання  45 сесії районної ради 7 скликання. Перед початком засідання Євгеній РЯБОКОНЬ нагадав присутнім, що в останню суботу листопада українці відзначають День пам’яті жертв голодоморів та запропонував вшанувати пам’ять загиблих від штучного голоду, організованого радянською владою в XX столітті хвилиною тиші. До порядку денного було внесено 5 питань, які попередньо були розглянуті на засіданні постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю та розвитку підприємництва.

Депутатами районної ради одноголосно прийняті рішення: «Про припинення діяльності комунального закладу позашкільної освіти Буринської районної ради «Центр дитячої та юнацької творчості», «Про надання згоди на виключення квартири № 37 по вул. Новоселівська в м.Буринь загальною площею 62,6 кв. м з числа службових квартир Комунального некомерційного підприємства Буринської районної ради «Буринська центральна районна лікарня ім. проф. М.П.Новаченка», « Про передачу бюджетних установ та нерухомого майна зі спільної власності територіальної громади Буринського району у комунальну власність Буринської міської ради (ОТГ) у новій редакції», «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради сьомого скликання від 21.12.2016 «Про районну Програму соціального захисту населення на 2017-2021 роки», « Про внесення змін до рішення районної ради сьомого скликання від 23.12.2019 «Про районний бюджет Буринського району на 2020 рік».

Наприкінці засідання Євгеній РЯБОКОНЬ подякував депутатам 7 скликання за роботу та плідну співпрацю та нагадав їм про необхідність подання декларації про доходи після проведення першої сесії Конотопської районної ради.