Круглий стіл до Дня захисника України

Сьогодні, 10 жовтня, до Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці у Буринському районному краєзнавчому музеї імені Павла ПОПОВА відбулося засіданні круглого столу. Щорічно українці відзначають це свято 14 жовтня, яке встановлене Указом Президента України. Участь у круглому столі, який був присвячений мужності й патріотизму, історії і добра й сили духу взяли: керуючий справами виконавчого апарату районної ради Олександр ЗІКРАТИЙ.  керівник апарату Буринської районної державної адміністрації Алла ГАЙДУКОВА, голова Буринської районної організації ветеранів Ангеліна КНУРЕНКО, директор Буринського районного краєзнавчого музею імені Павла ПОПОВА Микола КОНОНЕНКО, начальник відділу культури та туризму управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради Світлана ВАРЕНИК, учасник антитерористичної операції на сході України, представники Буринського районного військового комісаріату, активісти Буринської районної організації ветеранів та Буринської районної організації УСВА (воїнів-інтернаціоналістів) «Обов’язок», громадськість.