Депутати Буринської районної ради проголосували за створення Комунального некомерційного підприємства Буринської районної ради «Буринська центральна районна лікарня ім. проф. М.П.Новаченка»

20 березня на пленарному засіданні 37 сесії Буринської районної ради сьомого скликання, яке провів голова ради Євгеній Рябоконь, були присутні 19 депутатів із 34. Участь у роботі взяв також депутат Сумської обласної ради Олександр Непочатов. Сесію, яка відбулась, можна вважати однією із важливіших, адже на ній затверджувалось одне з вагомих рішень життєдіяльності громади району. Сьогодні депутати одноголосно підтримали перетворення лікарні у некомерційне підприємство. Отже даний заклад і надалі функціонуватиме та надаватиме медичні послуги для жителів Буринського району. Цього дня депутати внесли зміни до районного бюджету на 2019 рік, проголосували за складання повноважень депутата районної ради сьомого скликання Чупіки Л.І. та передали у комунальну власність Буринської міської ради Дитячу консультацію з молочною кухнею.