Відбулось чергове засідання колегії Буринської районної державної адміністрації

Голова районної ради Євгеній РЯБОКОНЬ взяв участь у черговому засіданні колегії Буринської районної державної адміністрації, яке відбулося під головуванням голови райдержадміністрації Василя БОЙКА. Учаcть у роботі дорадчого органу взяли члени колегії та керівники структурних підрозділів Буринської районної державної адміністрації. Начальник відділу освіти, молоді та спорту Буринської районної державної адміністрації Микола ДИШКОВЕЦЬ, проінформував присутніх про готовність закладів середньої освіти Буринського району до нового навчального року та опалювального сезону. Також на засіданні колегії заслухано звіт Слобідського сільського голови Івана РЯБОКОНЯ про роботу очолюваного виконавчого комітету щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади, а головний лікар комунального некомерційного підприємства Буринської районної ради «Буринська центральна районна лікарня ім. проф. М.П.Новаченка» Зоя СИДОРУК інформувала про хід виконання рішення районної ради сьомого скликання  від 23.05.2018 «Про програму діагностики, лікування та профілактики  вірусних гепатитів в районі «Антигепатит» на 2018 – 2023 роки». За результатами засідання колегії райдержадміністрації видані відповідні розпорядження голови райдержадміністрації.