Відбулося пленарне засідання сорок першої сесії районної ради

23 грудня у залі засідань Буринської районної ради відбулась  41 планова сесія районної ради 7 скликання. Питання, внесені до порядку денного, розглянуто. Прийнято відповідні рішення: «Про районну програму підтримки правопорядку та обороноздатності на 2020 рік»; «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради сьомого скликання від 11.05.2019 «Про Районну комплексну програму «Освіта Буринщини у 2019-2021 роках»; «Про план роботи Буринської районної ради на 2020 рік та звіт про виконання плану роботи на 2019 рік»; «Про присвоєння чергового рангу голові районної ради»; «Про внесення змін до рішення районної ради сьомого скликання від 19.12.2018 «Про районний бюджет Буринського району на 2019 рік»; «Про районний бюджет Буринського району на 2020 рік».

Також депутати підтримали рішення «Про звернення депутатів Буринської районної ради сьомого скликання до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народного депутата України Максима Гузенка щодо відтермінування впровадження медичної реформи».

Жваве обговорення викликало питання про районний бюджет Буринського району на 2020 рік. Депутатами Миколою ЛІЩЕНКОМ та Леонідом ДАВИДОВСЬКИМ були запропоновані зміни, які підтримані одноголосно. Тому районний бюджет на 2020 рік було прийнято в цілому.