Буринська районна рада

У районі відзначили День місцевого самоврядування в Україні

Переглядів: 183

Сьогодні 05  грудня у залі засідань Буринської районної ради відбулися урочистості напередодні Дня місцевого самоврядування в Україні. До присутніх звернулися депутат Сумської обласної ради Олександр НЕПОЧАТОВ, голова Буринської районної ради Євгеній РЯБОКОНЬ та голова Буринської районної державної адміністрації Василь БОЙКО. Голова районної ради Євгеній РЯБОКНЬ зазначив, що становлення нашої країни, як незалежної держави,  у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю. День місцевого самоврядування – це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми рідного району, міста, села, дбають про його розквіт і зростання.

Почесною грамотою Буринської районної ради нагороджно посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів Буринської районної ради сьомого скликання:

ЗДОЙМУ Дмитра Григоровича, Дяківського сільського голову;

ОКОПНУ Раїсу Григорівну, секретаря Сніжківської сільської ради;

ТРИГУБА Сергія Григоровича, спеціаліста-землевпорядника Чернечослобідської сільської ради;

ТОКАРЄВУ Світлану Олексіївну, головного бухгалтера Пісківської сільської ради  –  за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування та з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні;

СНІЖКА Сергія Григоровича, депутата Буринської районної ради сьомого скликання; 

ЧЕРКАСОВУ Тетяну Олексіївну, депутата Буринської районної ради сьомого скликання – за  активну громадську позицію, досягнуті успіхи, вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування та з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Також нагороджено Почесною грамотою Буринської районної ради НАУМЕНКО Ольгу Петрівну, головного бухгалтера виконавчого апарату районної ради – за сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування та з нагоди професійного свята Дня місцевого самоврядування в Україні. Почесними грамотами грамотами Буринської районної державної адміністрації нагороджені:

- Євгеній Вікторович РЯБОКОНЬ, голова Буринської районної ради;

- Олена Борисівна ГАНАЗА, секретар Пісківської сільської ради;

- Анатолій Іванович ГЕРАСИМЕНКО, голова постійної комісії Буринської районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, соціально-економічного розвитку та управління комунальною власністю;

- Наталія Григорівна РОМАНЧУК, секретар Буриківської сільської ради.

виконавчий апарат районної ради« повернутися до списку новин