Відбулась 34 (позачергова) сесія районної ради

28 листопада депутатський день в Буринській районній раді розпочався із  засідання постійних комісій. Цього ж дня відбулось пленарне засідання 34 сесії районної ради. До порядку денного сесії були включено двадцять одне питання (поіменне голосування можна переглянути на офіційному сайті районної ради). Найактивніше обговорювались питання «Про внесення змін до рішення районної ради сьомого скликання від 22.12.2017 «Про районний бюджет Буринського району на 2018 рік» та  «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради сьомого скликання від 22.12.2017 «Про Програму економічного і соціального розвитку Буринського району на 2018 рік».

А одним з важливих виникло питання «Про внесення змін до рішення районної ради сьомого скликання від 20.12.2017 «Про районну програму з мобілізаційної підготовки та призову громадян на військову службу до лав Збройних Сил України на 2018 рік» в частині виконання заходів з підготовки до територіальної оборони, де було заплановано 400 тис.гривень на придбання матеріально-технічних засобів для потреб підрозділів територіальної оборони Буринського району. Також, не прийняті депутатами десять питань щодо затвердження технічних документацій. Вів пленарне засідання голова районної ради Євгеній Рябоконь.