Відбулась планова сесія районної ради

27 лютого пройшло пленарне засідання 36 сесії Буринської районної ради, яке провів голова ради Євгеній Рябоконь. Відповідно до розпорядження голови районної ради до порядку денного     36 сесії районної ради сьомого скликання було внесено 26 питань. Після прийняття порядку денного за основу голова ради вніс пропозицію зняти з порядку денного 5 питань, що не були розглянуті на засіданні постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, екології, промисловості, житлово-комунального та дорожнього господарства. Додатково до порядку денного було включено питання «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради сьомого скликання від 19.12.2018 «Про Програму економічного і соціального розвитку Буринського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки», ініційоване Буринською районною державною адміністрацією.

Загалом до розгляду було затверджено 22 питання порядку денного. Найактивніше обговорювалось питання «Про створення Комунального некомерційного підприємства Буринської районної ради «Буринська центральна районна лікарня ім. проф. М.П.Новаченка», при розгляді якого депутати не дійшли згоди і не підтримали проект рішення, оскільки він потребує доопрацювання. При розгляді додаткових змін, що стосувались питання внесення змін до рішення районної ради сьомого скликання від 29.12.2017 «Про районний бюджет Буринського району на 2019 рік», за пропозицією депутата Ліщенка М.І. до пояснювальної записки було внесено уточнення щодо визначення напрямку ремонту дороги Буринь-Могильчине за рахунок коштів вільного залишку. Разом з внесеними змінами проект рішення одноголосно підтриманий. Всі питання порядку денного розглянуті та прийняті відповідні рішення.