В районні раді відбувся адвокаційний захід в форматі робочої зустрічі

22 травня 2018 року за ініціативи громадської організації «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» відбулася зустріч голови районної ради Євгенія Рябоконя з заступником голови правління громадської організації Володимиром Дементовим. Також участь у даному заході взяли перший заступник районної державної адміністрації Валентина Перепелиця, начальник управління праці та соціального захисту населення районної держаної адміністрації Ірина Фінцева, начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Ірина Тимченко, головний спеціаліст служби у справах дітей районної державної адміністрації Катерина Гончарова.

Дана громадська організація є виконавчим партнером Міжнародної організації з міграції на території Сумської області.

З 2013 року вона є членом Всеукраїнської коаліції громадських організацій з протидії торгівлі людьми.

У жовтні 2014 року керівництвом організації підписана угода з координатором проектів організації з безпеки та співробітництва в Європі в Україні про виконання проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми» Проект розрахований на 5 років.

Торгівля людьми – здійснення незаконної угоди, об’єктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинення з метою експлуатації, у тому числі і сексуальної, х використання обману, шахрайства,шантажу, уразливого стану людини, або і застосуванням чи погрозою застосування насильства, з використанням службового становища або матеріальної чи іншої залежності від іншої особи, що відповідно до ККУ визначається злочином.

На даному заході детально обговорено види надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми і тимчасово переселеним особам за рахунок Міжнародної організації з міграції.