#Консультант роботодавця: ваш помічник на ринку праці

Державна служба зайнятості сьогодні діє на відкритому ринку праці, який висуває високі вимоги до учасників. Щоб конкурувати з численними приватними агентствами, cлужбі необхідно мати суттєві переваги і не лише безоплатність послуг, а клієнторієнтованість, швидкість і зручність обслуговування, доступність і різноплановість сервісів. Саме тому з 1 січня 2020 року Сумською обласною службою зайнятості впроваджено «Інститут «Консультант роботодавця». Його мета: оптимізація процесів укомплектування вакансій на замовлення роботодавців і працевлаштування осіб, що звернулись за допомогою у пошуку роботи; профілактика довготривалого безробіття. Консультант буде володіти детальною інформацією щодо діяльності підприємства, його специфіки, галузі економіки, його поточної та перспективної потреби у кадрах. Це буде значно впливати на результат співпраці між нами та роботодавцем. Роботодавцям будуть надаватись саме ті послуги, які враховують особливості його підприємства.

Ми володіємо найбільшою базою резюме шукачів роботи та безробітних, які розподілені на профільні групи, це надасть змогу швидко підібрати потрібних фахівців. Ми будемо працювати, застосовуючи елементи рекрутингу. Це коли роботодавець не буде витрачати час на співбесіду з потенційними працівниками, це за нього зробимо ми та направимо на працевлаштування саме тих працівників, які 100% підходять під вимоги роботодавця. Ми маємо 11 центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, де можна навчити під замовлення роботодавця працівників, при цьому ЦПТО оснащені надсучасним обладнанням.
Цей сервіс розширює комунікації з роботодавцями. Запроваджено нові електронні сервіси – електронний кабінет роботодавця. Роботодавці можуть оперативно, без відриву від робочого місця надавити нам необхідну інформацію. Ми завжди відкриті до конструктивного діалогу і знаходимося за адресою: 41700 Сумська область, м. Буринь, вул..Лесі Українки,7 ; телефони для комунікації – (05454) 2-21-30, 2-14-90, 066-042-49-84