#СумДУ зустріч в районі

4 лютого 2020 року на базі Буринської районної філії Сумського обласного центру зайнятості відбулася зустріч в рамках виконання науково-дослідної роботи «Дослідження шляхів вдосконалення структури та рівня зайнятості населення праценадлишкових територій Сумської області» з представниками Сумського державного університету та громадськістю району, представниками бізнесу, районної ради, міської ради, адміністрації, правової допомоги та соціальних структур міста. В результаті обговорення були розглянуті важливі питання для життєдіяльності району. Це і створення нових робочих місць, проблеми зайнятості та дозвілля молоді, надходження інвестицій в район, право на існування лікарні. Ключове питання - розвиток громади по всім напрямкам. Учасники зібрання заповнювали анкети  із зазначенням тематики для подальшої співпраці.  Такі зустрічі будуть проходити в подальшому із аграріями, фермерськими господарствами, ринкоутворюючими підприємствами району.