Відбулись одноденні навчальні збори

04 вересня 2018 року в Глухівському районі під керівництвом заступника командувача військ оперативного командування «Північ» з територіальної оборони полковника Нестеренка О.В. відбулись одноденні навчальні збори для Глухівського, Буринського, Путивльського та Ямпільських районів. Від Буринського району участь у даному заході взяли голова районної ради Євгеній Рябоконь, голова районної державної адміністрації Василь Бойко,перший заступник Буринського міського голови Євген Базима, Черепівський сільський голова Юрій Рєзнік, Біжівський сільський голова Іван Лещенко, Михайлівський сільський голова Володимир Моргун, Михайлівський сільський голова Микола Куштименко, Слобідський сільський голова Іван Рябоконь.

З учасниками зборів проведено практичні заняття стрільби з АКМ, пістолета «Макарова», метання протитанкових та протипіхотних учбових гранат, теоретичні навчання з соперної справи та надання  першої медичної допомоги при травмах отриманих в бойових діях. Наші учасники не тільки продемонстрували високу командну та індивідуальну майстерність, а і отримали великий досвід.