Відбулась 42 сесія районної ради

Сьогодні 23 березня у  залі засіданнь Буринської районної ради, під головуванням голови районної ради Євгенія РЯБОКОНЯ, відбулось пленарне засідання  42 сесії районної ради 7 скликання. До порядку денного було внесено 4 питання : «Про звіт про виконання районного бюджету Буринського району на 2019 рік», «Про районну програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2020 рік», «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради сьомого скликання від 19.12.2018 «Про Програму економічного і соціального розвитку Буринського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки», «Про внесення змін до рішення районної ради сьомого скликання від 23.12.2019 «Про районний бюджет Буринського району на 2020 рік».

Додатково до порядку денного на пленарному засіданні включено питання «Про внесення змін до рішення районної ради сьомого скликання від 23.12.2019 «Про районну програму підтримки правопорядку та обороноздатності на 2020 рік».

Попередньо всі питання порядку денного були розглянуті на засіданнях постійних комісій районної ради  які відбулись 20 та 23 березня 2020 року.

Депутатами районної ради одноголосно прийнято рішення «Про внесення змін до рішення районної ради сьомого скликання від 23.12.2019 «Про районний бюджет Буринського району на 2020 рік» де виділено коши з районного бюджету в сумі 300 тис.гривень комунальному некомерційному підприємству Буринської районної ради «Буринська центральна районна лікарня ім. проф. М.П.Новаченка» на заходи по запобіганню поширення коронавірусу на території району. Всього на заходи з протидії поширенню коронавірусу КНП Буринської районної ради «Буринська центральна районна лікарня ім. проф. М.П.Новаченка» з місцевих бюджетів виділено кошти  в сумі 523 тис.гривень: з районного – 300 тис.гривень, міського - 28 тис.гривень, сільських бюджетів 195 тис.гривень.

Інші питання порядку денного також підтримані депутатами одноголосно.