Голова районної ради взяв участь в урочистостях до Дня підприємця

Уже традиційно в першу неділю вересня у нашій державі відзначається День підприємця. 29 серпня 2018 року напередодні цього свята в залі засідань Буринської районної ради відбулися урочистості з його нагоди. Голова районної ради Є.В.Рябоконь, голова районної державної адміністрації В.М.Бойко привітали присутніх зі святом та побажали їм витримки, оптимізму, невичерпної наснаги у праці, щоб кожна започаткована справа була вдалою і успішною.

Відповідно до результатів засідання районного конкурсу «Кращий підприємець 2018 року», що відбувся 29 серпня, за активну участь у вирішенні соціально-економічних питань району нагороджено дипломами голови Буринської районної державної адміністрації та цінними подарунками: Антоненко Галина Михайлівна, Луговцов Олександр Михайлович, Савченко Артем Андрійович, керівник малого підприємства «Гранум» ЛТД Бойко Григорій Миколайович, Лозовицька Каріна Іванівна, Притика Лілія Володимирівна.