ВІДБУЛАСЬ НАРАДА З ПИТАННЯ ПЕРЕДАЧІ БУРИНСЬКОЇ ЦРЛ

Сьогодні 01 грудня голова Буринської районної ради Євгеній РЯБОКОНЬ провів нараду щодо складання та підпису Акту приймання-передачі бюджетної установи Комунального некомерційного підприємства Буринської районної ради «Буринська центральна районна лікарня ім. проф. М.П.Новаченка», її майна та комплексу будівель і споруд, розташованих за адресою: м.Буринь,  вул. Кутузова, 15 з комунальної власності Буринської районної ради у комунальну власність Буринської міської ради. У нараді також взяли участь працівники виконавчого апарату Буринської районної ради, представники Комунального некомерційного підприємства Буринської районної ради «Буринська центральна районна лікарня ім. проф. М.П.Новаченка» та заступник Буринського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій ЧЕРЕДНИК. Учасники наради узгодили спірні питання та рекомендували відповідній комісії підписати акти приймання-передачі 01 грудня 2020 року.