Відбулась нарада щодо співфінансування

26 лютого 2018 року під керівництвом голови Буринської районної державної адміністрації  Василя Бойка, за участі голови районної ради Євгенія Рябоконя, керівництва райдержадміністрації, представників Буринської міської ради, сільських голів відбулась нарада щодо виділення субвенції із сільських бюджетів на утримання об’єктів соціальної сфери, які знаходяться за межами міської ради. Це найбільш актуальні та найбільш нагальні питання району: підтримка галузі охорони здоров’я (фінансування ФАПів та амбулаторій), освіти, культури, соціального забезпечення життєдіяльності району.

Усі порушені питання на нараді детально обговорені, запропоновано досягнути домовленості спільними зусиллями не допустити виникнення заборгованості по заробітної платі усіх галузей району.