18 травня - Міжнародний день музеїв

Щорічно, 18 травня, світова культурна громадськість відзначає Міжнародний день музеїв. Це професійне свято хранителів загальнолюдської культури й національних цінностей було затверджене в 1977 році. Тоді ж запропонували девіз свята: « Музеї – важливий засіб культурного обміну, збагачення культур і розвитку взаєморозуміння, співробітництва й миру між народами».Голова Буринської районної ради Євгеній РЯБОКОНЬ привітав працівників Буринського районного краєзнавчого музею імені Павла ПОПОВА з Міжнародним днем музеїв та нагородив Подякою голови Буринської районної ради трудовий колектив закладу за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний внесок у розвиток музейної справи, відродження, збереження, примноження і популяризацію культурної спадщини.