76-річниця визволення Буринщини від фашизму

6-го вересня у рамках відзначення 76-ої річниці визволення Буринщини від фашистських загарбників працівники виконавчого апарату районної ради взяли участь у мітингу біля Братської могили загиблим воїнам. З величною датою ветеранів та всіх жителів району привітали голова Буринської районної державної адміністрації Василь Бойко, та голова районної організації ветеранів Ангеліна Кнуренко. На Буринщині було знищено та насильно вивезено до Німеччини близько 5 тисяч мирного населення. У період окупації понад 300 жителів району були учасникам антифашистського руху опору. Поховано 1274 воїнів-визволителів. На території району споруджено 46 пам’ятників на честь загиблих земляків. За виявлені мужність та відвагу 3497 воїнів-буринчан нагороджені орденами та медалями, а шестеро – отримали високе почесне звання Героїв Радянського Союзу.

Кожен з нині сущих і кожне наступне покоління – у вічному неоплатному боргу перед тими, хто звільнив нашу землю від гітлерівської нечисті. І цей борг їх онуки та правнуки з честю сплачують сьогодні, захищаючи Україну, її землі, свої сім’ї від агресорів. Присутні на мітингу вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих та поклали квіти до Братської могили.