Вітання!

Шановні жителі району! Щиро вітаю вас з Першотравнем – святом Весни і Праці! Протягом двадцятого століття цей день був і залишається символом єдності зусиль всіх, хто працелюбними руками і творчим розумом забезпечує матеріальний добробут і соціальний захист свого народу. У динамічний час суспільно-політичних, соціально-економічних змін головною запорукою стабільності в суспільстві є тісна співпраця, партнерські, ділові відносини між державою і громадянами, роботодавцями і трудовими колективами. Всі державні органи зобов’язані забезпечувати конституційні права громадян на працю, відпочинок і соціальний захист. Вільна, творча праця і адекватна винагорода за неї є наріжним каменем суспільної злагоди і народного добробуту. В цей святковий день зичу всім жителям району щастя, здоров’я, миру, благополуччя, професійного гарту, трудових звершень і невичерпного оптимізму. Зі святом, шановні трудівники! З повагою Євгеній РЯБОКОНЬ, голова Буринської районної ради.