Привітання!

Дорогі жителі району! 8 та 9 травня ми відзначаємо дні скорботи та гордості: Дні пам’яті і примирення, присвячені пам’яті жертв Другої світової війни та перемоги над нацизмом. Напередодні світлих і урочистих для нас днів маю нагоду привітати всіх із Днем пам’яті та примирення і 75-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Український народ завжди прагнув миру і добросусідства. Та сьогодні, коли військова агресія на сході країни знову затьмарила наше небо, забираючи життя кращих українських воїнів, ми зі зброєю в руках готові відстоювати свою незалежність та територіальну цілісність. Священний обов’язок кожного з нас – бути гідними подвигу батьків і дідів та зробити все для того, щоб на мирній землі виховувати дітей, радіти успіхам у досягненні трудових цілей. Бажаю вам бадьорості духу, міцного здоров’я, оптимізму та активного довголіття! Нехай у ваших родинах панує злагода, оселі повняться достатком, а всі теплі слова і побажання, які ви почуєте в ці дні, додають сил і душевного спокою! З повагою Євгеній РЯБОКОНЬ, голова Буринської районної ради.