Буринська районна рада
Буринський район, Сумська область

новини

Голова районної ради завітав до дитячого садочка

Дата створення: 14:12 16.07.2020

Дитячим сміхом, веселими розвагами та незабутніми літніми святами вирує життя у Слобідському дошкільному навчальну закладі (ясла-садок) «Струмочок» Слобідської сільської ради, який  почав приймати дітлахів ще з 09 червня 2020 року. На превеликий жаль, такого не можна сказати про міські дитячі садочки. У зв’язку з карантином вони так і не відкрили двері для малечі, що створює незручності батькам, які повинні брати відпустки аби не залишати вдома без нагляду своїх дітей. 10 липня голова районної ради Євгеній РЯБОКОНЬ відвідав Слобідську сільську раду та завітав до Слобідського ДНЗ (ясла-садка) «Струмочок», де ознайомився з дотриманням протиепідемічних заходів та правил при роботі дитячого садка в умовах карантину.  Євгеній Вікторович поспілкувався з колективом, побував у групах, оглянув харчоблок, пройшов по всій території закладу та відзначив, що працівниками ДНЗ на найвищому рівні проведено роботу  щодо  відновлення освітнього процесу та забезпечення засобами індивідуального захисту, дезінфекції і безконтактними вимірювачами температури.

ОГОЛОШЕННЯ

Дата створення: 15:35 10.07.2020

Відповідно до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» для затвердження списку присяжних територіальне управління Державної судової адміністрації України Сумської області звернулось з поданням до Буринської районної ради, яка відповідно до Закону формує і затверджує  список присяжних у кількості 15 осіб. Присяжним може бути громадянин України, який досяг тридцятирічного віку і постійно проживає на території Буринського району, на яку поширюється юрисдикція відповідного окружного суду, якщо інше не визначено законом. Не включаються до списків присяжних громадяни: визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними; які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного; які мають не зняту чи непогашену судимість; народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники правоохоронних органів (органів правопорядку), військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради правосуддя; особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення; громадяни, які досягли шістдесяти п’яти років; особи, які не володіють державною мовою. У зв’язку з вищевикладеним, пропонуємо громадянам, які бажають бути включеними до списку присяжних, до 01.08.2020 звернутися до   Буринської   районної   ради   за   адресою: м.  Буринь,  площа  Першотравнева, 20 із заявою про згоду бути присяжним Буринського районного суду Сумської області. До заяви необхідно додати копію паспорта громадянина України. За більш детальною інформацією та роз’ясненнями звертатись по   тел. 2-17-46.

Конотопське управління ГУ ДПС у Сумській області інформує

Дата створення: 10:44 10.07.2020

За І півріччя 2020 року надходження склали 736,4 млн  гривень. «Конотопським управлінням ГУ ДПС у Сумській області за січень-червень 2020 року забезпечено надходження податків і зборів до зведеного бюджету на загальну суму 736,4 млн гривень. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року додаткові надходження від платників зареєстрованих в Конотопському, Буринському, Кролевецькому та Путивльському районах склали 32,8 млн гривень. Зокрема до державного бюджету за вказаний період надійшло 279,53 млн грн, в тому числі збільшення надходжень на 22,2 млн грн,  місцеві бюджети для своїх потреб отримали 456,9 млн грн, збільшення надходжень на 10,6 млн грн » - повідомив начальник Конотопського управління ГУ ДПС у Сумській області Андрій Майданевич.

Конотопське управління ГУ ДПС у Сумській області інформує

Дата створення: 11:25 03.07.2020

Змінено режим роботи Державної податкової служби України. На період дії карантину внесені  зміни в режим роботи Конотопського управління ГУ ДПС у Сумській області. Оновлений графік роботи:  робочий день починається о 8 год. і триває до 17 год.;   у п’ятницю: з 8 год. до 15 год. 45 хв.;   перерва на обід – з 12 год. до 12 год. 45 хв. Прийом відвідувачів у центрах обслуговування платників здійснюється за таким графіком роботи: з 10 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв. (у п’ятницю з 10 год. 00 хв. до 15 год. 45 хв.) з обідньою перервою з 12 год. 00 хв. до 12 год. 45 хв., та з технічними перервами для санітарної обробки та провітрювання кожні дві години на 10 – 15 хв. Альтернатива легалізації праці відсутня. Конотопське управління ГУ ДПС у Сумській області доводить до відома, що питання легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення є одним із важливих питань, якому контролюючі органи постійно приділяють увагу. На різних заходах, які проводяться податковими органами спільно з Державною службою України з питань праці стосовно детінізації трудових відносин. роботодавцям рекомендується вживати всі можливі заходи з метою додержання діючого трудового законодавства щодо виплати заробітної плати не нижче від мінімального розміру.

ВІТАННЯ!

Дата створення: 08:46 03.07.2020

Шановні працівники поліції!  Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем Національної поліції України. На Національну поліцію в значній мірі покладені великі надії суспільства. Ваша робота була і залишається однією з найнеобхідніших і шанованих у суспільстві. Адже щоденно оберігати мир та спокій у нашій країні, захищати права та інтереси громадян від протиправних посягань, щомиті бути готовими прийти на допомогу тим, хто потрапив у біду, при цьому, іноді, ризикуючи власним життям – високе покликання хоробрих і мужніх людей, які обрали професію правоохоронця.  Переконаний, що завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку суспільства працівники Національної поліції з честю виконують поставлені завдання із зміцнення законності та правопорядку в нашому районі. У День свята бажаю вам високих професійних здобутків у благородній справі – служінні українському народу. Міцного здоров’я, родинного тепла вам та вашим близьким! З повагою Євгеній РЯБОКОНЬ, голова Буринської районної ради.

Буринський районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області повідомляє

Дата створення: 11:35 02.07.2020

Буринський районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області повідомляє про розгляд Проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо розвитку системи пробації, збільшення альтернатив позбавлення волі та створення умов для зниження рецидивної злочинності". Адреса центру:  пл.Першотравнева, 9, м.Буринь Сумської області, інд. 41700. Більше інформації за посиланням https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=149638436645144&id=100964974845824

У Конотопі подружжя «промишляло» виготовленням амфетаміну

Дата створення: 15:33 30.06.2020

26 червня 2020 року, працівники Управління протидії наркозлочинів та слідчого управління ГУНП області спільно зі співробітниками СБУ під процесуальним керівництвом прокуратури області та за силової підтримки бійців КОРДу в ході проведених оперативно-розшукових заходів затримали двох осіб, підозрюваних у виготовленні, зберіганні та збуті амфетаміну. Чоловіку та жінці близько 30-ти років, вони жителі Конотопа. Під час санкціонованого обшуку їх житла та гаражного приміщення правоохоронці вилучили інгредієнти та лабораторне приладдя для виготовлення амфетаміну, а також близько 30 грамів вже готового до вживання «продукту». У рамках відкритого за ознаками ст. 307 КК України все вилучене буде направлене на експертне дослідження. На даний час слідчі вирішують питання про оголошення затриманим підозри в організації лабораторії по виготовленню амфетаміну та у його зберіганні і збуті. Також поліцейські готують клопотання до суду про обрання затриманим міри запобіжного заходу.

На Сумщині СБУ попередила контрабанду кокаїну до РФ

Дата створення: 14:46 30.06.2020

Співробітники Управління СБУ в Сумській області спільно з Головним управлінням по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України та прикордонниками Сумського прикордонного загону під процесуальним керівництвом прокуратури Сумської області попередили контрабанду в Росію більше 4 кілограмів речовини із вмістом кокаїну. За даними досудового слідства, організував «наркобізнес» мешканець Києва разом з московськими спільниками. Для конспірації наркоділок планував передати кокаїн звичайною посилкою через водія пасажирського мікроавтобуса. Правоохоронці вилучили на митному посту «Бачівськ» відправлення з понад чотирма кілограмами речовини, що згідно з експрес-тестом містить у своєму складі кокаїн. У Києві під час затримання організатора наркобізнесу співробітники СБУ вилучили у нього засоби зв’язку та інші предмети із доказами протиправної діяльності.

ВІТАННЯ!

Дата створення: 09:56 26.06.2020

Шановні жителі Буринщини! Щиро вітаю вас із знаменною датою в житті нашої держави — Днем Конституції України! 28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії нашого народу. Україна обрала шлях незалежного розвитку, закріпила це в Конституції, підтвердивши своє прагнення стати демократичною, соціальною, правовою державою, одним із основних принципів якої є забезпечення прав та свобод людини і громадянина. Тож нехай у цей урочистий день повсюди міцніє почуття гордості за наш край, за нашу країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі. Щиро бажаю вам міцного здоров’я, щастя і достатку, любові, миру, натхненної праці та успіхів задля розбудови стабільної і процвітаючої України. Зі святом вас,  дорогі земляки! З повагою Євгеній РЯБОКОНЬ, голова Буринської районної ради.

Конотопське управління ГУ ДПС у Сумській області інформує

Дата створення: 09:51 26.06.2020

Змінено режим роботи Державної податкової служби України. На період дії карантину вносяться зміни в режим роботи Державної податкової служби України. Оновлений графік роботи Конотопського управління ГУ ДПС у Сумській області : -  робочий день починається о 8 год. і триває до 17 год.; -  у п’ятницю: з 8 год. до 15 год. 45 хв.; -  перерва на обід – з 12 год. до 12 год. 45 хв. Такі зміни внесені в регламент роботи ДПС відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів, з урахуванням змін, внесених постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 року № 500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України». Звертаємо увагу платників податків, що надіслати лист (запит, звернення тощо) до відповідного органу ДПС можна за допомогою меню «Листування з ДПС» приватної частини Електронного кабінету. Лист має бути у форматі pdf (обмеження 2 МБ).