Буринська районна рада
Буринський район, Сумська область

Новини

Конотопське управління ГУ ДФС у Сумській області інформує

Дата створення: 10:58 30.11.2018

Змінено порядок оподаткування акцизним податком легкових автомобілів. Вступили в дію законодавчі зміни, відповідно до яких нарахування акцизного податку буде здійснюватись за єдиною формулою, яка складається з базової ставки, помноженої на коефіцієнт об’єму двигуна та коефіцієнт транспортного засобу. Про це повідомив під час брифінгу в.о. директора Департаменту адміністрування митних платежів та митно-тарифного регулювання ДФС Андрій Войцещук. За його словами, базова ставка визначається окремо для кожного транспортного засобу в залежності від типу двигуна (бензиновий або дизельний) і в залежності від об’ємів циліндра. Карбюраторний це 50 євро до 3000 см. куб. та 100 євро більше 3000 см. куб. і дизельний 75 євро до 3500 см. куб. та 150 євро більше 3500 см. кубічних.

Відбулась 34 (позачергова) сесія районної ради

Дата створення: 16:19 28.11.2018

28 листопада депутатський день в Буринській районній раді розпочався із  засідання постійних комісій. Цього ж дня відбулось пленарне засідання 34 сесії районної ради. До порядку денного сесії були включено двадцять одне питання (поіменне голосування можна переглянути на офіційному сайті районної ради). Найактивніше обговорювались питання «Про внесення змін до рішення районної ради сьомого скликання від 22.12.2017 «Про районний бюджет Буринського району на 2018 рік» та  «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради сьомого скликання від 22.12.2017 «Про Програму економічного і соціального розвитку Буринського району на 2018 рік».

VІІ Міжнародний Конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest»

Дата створення: 11:41 26.11.2018

15 грудня 2018 року в приміщенні Колонної зали Київської міської державної адміністрації (м.Київ, вул. Хрещатик, 36) відбудеться VІІ Міжнародний Конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest». Конкурс проходитиме під девізом «Творчість заради майбутнього!» та має на меті показати усю культурну різноманітність України, увібравши самобутність традицій, що передаються від покоління до покоління протягом нашої історії. У попередніх конкурсах взяли участь творчі колективи та юні артисти з 23 регіонів України. Вичерпну інформацію про умови проведення VІІ Міжнародного Конкурсу-фестивалю дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest», вимоги до виступів, критерії їх оцінювання тощо можна отримати на офіційному веб-сайті Конкурсу-фестивалю за посиланням www.perlyny.com.ua, а також за контактними телефонами Оргкомітету: (044) 586-40-11, (067)5201135.

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Сумській області інформує

Дата створення: 11:21 26.11.2018

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Сумській області просить розмістити на офіційному сайті установи інформаційні повідомлення щодо оголошення аукціонів: окремого майна – нежитлова будівля, за адресою: Сумська область, м. Середина-Буда, вул. Троїцька, 22, балансоутримувач Управління Державної казначейської служби України у Середино-Будському районі; окремого майна – гараж, за адресою: Сумська область, м. Середина-Буда, вул. Троїцька, 22, балансоутримувач Управління Державної казначейської служби України у Середино-Будському районі;

Конотопське управління ГУ ДФС у Сумській області інформує

Дата створення: 10:29 26.11.2018

ДФС взяла курс на максимальну автоматизацію процесів. Автоматизація процесів у діяльності фіскальної служби та максимальна кількість он-лайн послуг для платників податків – про такі пріоритети в роботі ДФС було наголошено під час першого Київського податкового форуму. Представники влади, бізнесу та громадськості висловлювали своє бачення розвитку податкових органів, важливих змін, яких від податківців потребує сьогодення, та напрямів покращення роботи служби. Одним з основних завдань для фіскальної служби всі учасники форуму однозначно визначили подальшу електронізацію послуг. За словами в.о. Голови ДФС Олександра Власова, фіскальною службою вже взято курс на максимальну автоматизацію процесів.

Шановна громадо!

Дата створення: 11:16 23.11.2018

Багато трагедій пережив український народ, але жахливішого лиха, як голодомори 1921-1922, 1932-1933 та 1946-1947 років, історія не знає. В останню суботу листопада вся держава у жалобі схиляє голову перед нашими співвітчизниками, які стали жертвами тих сумних періодів. Україна втратила мільйони своїх кращих синів та дочок – хліборобів, учених, творчу інтелігенцію. Пам’ять – це  нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. На жаль, багато сторінок у ній вписано криваво-чорним кольором.

В Бурині вшанували пам'ять героїв Майдану

Дата створення: 13:27 21.11.2018

21 листопада виконавчий апарат Буринської районної ради на чолі з головою ради Євгенієм Рябоконем взяли участь у мітингу, який проходив у рамках відзначення Дня Гідності та Свободи. Біля Меморіального знаку героям Небесної Сотні та полеглим землякам за незалежність України, де проходив захід, перед громадою міста виступили голова районної ради Євгеній Рябоконь, Буринський міський голова Віктор Ладуха . Зокрема, вони зазначили, що День Гідності і Свободи – це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

Вітання!

Дата створення: 10:56 21.11.2018

Шановні земляки! Сьогоднішній день – День Гідності і Свободи – це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе. Сьогодні боротьба за незалежність України, її суверенітет, кордони продовжується, і від зовнішньої агресії нас захищають такі ж патріоти й щирі люди, які були на Майданах міст та містечок нашої країни. Це люди, подвиг яких ми будемо пам’ятати вічно, їхня мужність переказуватиметься з покоління в покоління, вони - Герої нашого часу.

ОГОЛОШЕННЯ!

Дата створення: 11:42 20.11.2018

28 листопада 2018 року о 10 годині в залі засідань Буринської районної ради відбудеться пленарне засідання тридцять четвертої  сесії районної ради сьомого скликання. До порядку денного внесені такі питання: Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка знаходиться в оренді ТОВ «Аквітан» на території  Хустянської сільської ради Буринського району Сумської області.

20 грудня закінчується термін подання робіт на всеукраїнський конкурс з теми реформування органів місцевого самоврядування

Дата створення: 15:04 16.11.2018

20 грудня витікає термін подання заявок на Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади». Ініціатива впроваджується  Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України вже втретє. Постійними партнерами Міністерства у питаннях проведення Конкурсу є Програма Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» та ГO «Інтерньюз-Україна». Мета конкурсу — підвищити рівень обізнаності людей про реформу та урізноманітнити мотиваційні ресурси для журналістів регіонального рівня, що спонукатимуть до висвітлення процесу децентралізації в Україні. У 2018 році Конкурс проводиться відповідно до наказу Мінрегіону від 26.03.2018 року № 66.