Буринська районна рада

новини

З Днем Гідності та Свободи!

Дата створення: 13:17 20.11.2020, Переглядів: 111

Шановні земляки! 21 листопада 2020 року ми відзначаємо День Гідності та Свободи на честь вшанування громадянської мужності учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості, утвердження демократичних цінностей в єдиній, соборній та незалежній державі. І сьогодні, в час змін, нашим святим обов'язком є відродження країни, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які постали на захист прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Любов до Вітчизни єднає всіх, у боротьбі за свободу, гідність, право на світле майбутнє для нас і наших нащадків. Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у ваших домівках, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави. Вітаю всіх вас з Днем Гідності та Свободи! Слава Україні! З повагою Євгеній Рябоконь, голова Буринської районної ради.

НА БУРИНЩИНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Дата створення: 13:16 20.11.2020, Переглядів: 121

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи керуючий справами виконавчого апарату районної ради Олександр ЗІКРАТИЙ, голова Буринської районної державної адміністрації Мирослав БІБИК та громадськість взяли участь у покладанні квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та полеглим землякам за незалежність України, Алеї пам’яті Героїв України – уродженців та мешканців Буринського району, віддавши шану загиблим та згадавши революційні події, які назавжди змінили свідомість та політичний курс України.Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ ять про Героїв Небесної Сотні та загиблих на війні на сході України.У Буринському районному краєзнавчому музеї імені Павла Попова відкрита фотодокументальна виставка на тему: "Україна – територія гідності та свободи".У храмах району відбулися молитви за мир в Україні.Усі заходи на території Буринського району проводилися із суворим дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами і доповненнями) та від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Головне управління ДПС у Сумській області інформує

Дата створення: 10:01 30.10.2020, Переглядів: 240

У країні заробітну плату отримують лише 11,6 млн осіб. На сьогодні в Україні заробітну платну отримують лише 11,6 млн осіб, з яких 2,1 млн – пенсіонери. Тобто 9,5 млн осіб утримують всю країну. Про це в інтерв’ю виданню «Новое время» заявив Голова ДПС Олексій Любченко. Очільник ДПС розповів, що у Державному реєстрі фізичних осіб нараховується 44,1 млн осіб, з яких 37,6 млн – це громадяни, які перебувають на підконтрольній території України. Доходи, як свідчить статистика 2019 року, отримували 19,7 млн громадян, тобто 45  выдсотків. «У нас економічно активне населення за класифікацією ООН (а це – 15-70 років) – близько 34,6 млн. З цієї категорії податкова не бачить на своїй карті України 5,6 млн осіб протягом останніх десяти років», – підкреслив Олексій Любченко. На думку очільника податкової вирішити це питання можна за рахунок прив’язки декларування до механізму виборчого права та бюджетного процесу.

До уваги депутатів!

Дата створення: 15:24 29.10.2020, Переглядів: 241

В зв’язку з тим, що в залі засідань Будинку ради Буринською міською територіальною виборчою комісією Конотопського району Сумської області проводиться підрахунок голосів виборців та встановлення результатів місцевих виборів, які відбулись 25 жовтня 2020 року, проведення пленарного засідання сорок п’ятої сесії районної  ради  сьомого  скликання,  яке  було  заплановано    на 03 листопада 2020 року о 10 годині переноситься. Про дату  та час продовження роботи пленарного засідання 45 сесії буде повідомлено додатково.

У Бурині відбулись заходи з нагоди 76-ї річниці вигнання нацистів з України

Дата створення: 15:01 28.10.2020, Переглядів: 257

Сьогодні 28 жовтня голова Буринської районної ради Євгеній РЯБОКОНЬ, керівник апарату Буринської районної державної адміністрації Алла ГАЙДУКОВА та  голови ветеранських організацій району взяли участь у заходах з нагоди 76-ї річниці визволення України від фашистських загарбників. До присутніх звернулась Алла ГАЙДУКОВА, яка наголосила, що в День визволення України від фашистських загарбників із сумом і гіркотою згадуємо про події Другої світової війни, які мали трагічні наслідки для кожної української родини, а подвиг ветеранів тієї війни є еталоном мужності та патріотизму. На завершення заходу відбулося покладання квітів до братської могили загиблих воїнів-визволителів у роки Другої світової війни.Також у  Буринському районному краєзнавчому музеї імені Павла ПОПОВА відбулися тематичні екскурсії «Україна в полум’ї війни», бесіди «Допоки пам’ять в серці не згасає» та відкрита історико-патріотична виставка «Рокам ніколи пам’яті не стерти».

Головне управління ДПС у Сумській області інформує

Дата створення: 11:50 23.10.2020, Переглядів: 307

Розпочато процедуру ліквідації Головного управління ДПС у Сумській області/ До Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань 15 жовтня 2020 року внесено відомості щодо державної реєстрації рішення  про припинення  Головного управління  ДПС у Сумській області, як юридичної особи публічного права. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від    30 вересня 2020 року   № 893 «Деякі питання територіальних органів Державної податкової служби» та  наказу ДПС України від 08.10.2020 № 556 «Про ліквідацію територіальних органів ДПС» строк заявлення кредиторами своїх вимог до Головного управління ДПС у Сумській області становить два місяці з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи. До утворення Державною податковою службою України територіального органу Головне управління ДПС у Сумській області продовжує здійснювати свої повноваження та функції.

Оголошення!

Дата створення: 08:27 23.10.2020, Переглядів: 646

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 23.10.2020 №36-ОД «Про скликання сорок п"ятої сесії районної ради сьомого скликання» пленарне засідання 45-ї сесії відбудеться 03 листопада 2020 року о 10 годині в приміщенні Будинку ради. На розгляд сесії вносяться такі питання: 1.Про припинення діяльності комунального закладу позашкільної освіти Буринської районної ради «Центр дитячої та юнацької творчості»; 2. Про хід виконання рішення районної ради сьомого скликання від 20.12.2017 «Про Програму розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Буринського району на період до 2020 року»; 3. Інші питання.

Головне управління ДПС у Сумській області інформує

Дата створення: 11:42 16.10.2020, Переглядів: 198

Новий сервіс від податкової. Державною податковою службою України створено новий сервіс щодо оперативного автоматизованого повідомлення суб’єктів господарювання про сплив терміну чергового платежу за ліцензію, призупинення дії ліцензії, анулювання ліцензії на певний вид діяльності. Повідомлення про внесення чергового платежу за ліцензію автоматично формується в інформаційно-телекомунікаційних системах ДПС та направляється суб’єкту господарювання за 30, за 20, за 10 та 5 днів до настання терміну сплати за ліцензію через «Електронний кабінет». Такі нововведення підвищать якість надання адміністративних послуг та поліпшать сервіс у сфері ліцензування відповідних видів діяльності, на провадження яких суб’єкти господарювання отримали ліцензії.

МАКСИМ СТЕПАНОВ: ДЛЯ ЗМЕНШЕННЯ НАВАНТАЖЕННЯ НА ЛІКАРІВ НЕОБХІДНЕ ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ ЕПІДЕМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ

Дата створення: 11:10 16.10.2020, Переглядів: 174

Найкращою підтримкою для українських медиків є дотримання всіх визначених правил епідемічної безпеки та карантинних обмежень. Про це в ефірі одного з телеканалів України заявив Міністр охорони здоров'я Максим СТЕПАНОВ. «Щоб ефективно боротися з епідемією, необхідні дві складові. Перша – створення всіх умов для роботи медичних фахівців, і друга – масове дотримання протиепідемічних заходів. Одне без іншого не працює. Наші лікарі сьогодні, як ніколи, потребують підтримки. І найкраща підтримка – це не флешмоби. Це дотримання правил епідемічної безпеки. Саме це зараз допоможе зменшити навантаження на наших медиків», – зазначив очільник МОЗ.

«ВОЛОНТЕРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ ПОВ’ЯЗАНА З ПРОБАЦІЄЮ»

Дата створення: 11:06 16.10.2020, Переглядів: 192

17 січня 2017 року був підписаний наказ Міністерства юстиції України № 98/5 «Про затвердження Положення про організацію діяльності волонтерів пробації». Дане Положення регулює порядок здійснення діяльності волонтерами пробації та розроблено відповідно до Закону України «Про волонтерську діяльність»  з урахуванням особливостей, визначених Кримінально-виконавчим кодексом України, Законом України «Про пробацію» та нормативно-правовими актами, що регулюють організацію пробації. Основним завданням волонтерів пробації є сприяння органу пробації у здійсненні нагляду за засудженими та проведенні з ними соціально-виховної роботи. Волонтери пробації здійснюють свої повноваження під керівництвом персоналу органу пробації.