Буринська районна рада

новини

Відбулась 44 сесія районної ради

Дата створення: 14:00 13.10.2020, Переглядів: 117

Сьогодні 13 жовтня у  залі засідань Буринської районної ради під головуванням голови районної ради Євгенія РЯБОКОНЯ відбулось пленарне засідання 44 сесії районної ради 7 скликання. Перед початком засідання Євгеній РЯБОКОНЬ привітав присутніх з прийдешнім святом – Днем захисника України, яке відзначається 14 жовтня – у день святої Покрови Пречистої Богородиці, одночасно з Днем козацтва. Голова ради побажав усім сили та мужності, мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди, віри в щасливе майбутнє нашої держави. До порядку денного було внесено 12 питань з них 2, а саме: «Про хід виконання рішення районної ради сьомого скликання від 20.12.2017 «Про Програму розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Буринського району на період до 2020 року» та інформація про хід виконання рішення районної ради сьомого скликання від 27.09.2018 «Про Районну програму профілактики сказу в Буринському районі на 2018-2020 роки» були виключені з порядку денного, так як не були попередньо розглянуті на засіданні постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, екології, промисловості, житлово-комунального та дорожнього господарства у зв’язку з  відсутністю кворуму комісії.

НА БУРИНЩИНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Дата створення: 13:58 13.10.2020, Переглядів: 103

Напередодні Дня Захисника України відбулася традиційна церемонія покладання квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної  Сотні та полеглим землякам за незалежність України, Алеї пам’яті Героїв України – уродженців та мешканців Буринського району, пам’ятного знаку воїнам-афганцям та братської могили загиблих воїнів-визволителів у роки Другої світової війни. У заході взяли участь , голова Буринської районної ради Євгеній РЯБОКОНЬ керівник апарату Буринської районної державної адміністрації Алла ГАЙДУКОВА, голова Буринської районної ради Євгеній РЯБОКОНЬ, військовий комісар Буринського районного військового комісаріату Ігор ЖУРАХОВСЬКИЙ, голови ветеранських організацій району та громадськість.

ВІТАННЯ!

Дата створення: 11:26 13.10.2020, Переглядів: 54

Шановні земляки! Прийміть найкращі побажання і щирі вітання з Днем захисника України – святом мужності, честі й доблесті, стійкості і шляхетності. У цей день ми з вдячністю та гордістю згадуємо героїчні постаті нашої історії, вшановуємо ветеранів за їх безсмертний подвиг. Це свято відзначається 14 жовтня – у день святої Покрови Пречистої Богородиці, одночасно з Днем козацтва, адже козаки – це звитяжна історія і велика гордість нашого народу, душа України, її надія і оберіг. Божа Матір вважається заступницею і покровителькою українського війська, яка оберігала і надавала борцям сил у боротьбі з ворогом. Сьогодні День захисника України є особливим для тих, хто зі зброєю в руках захищає нашу землю  на сході України, не дає противнику втілити свої плани та роз’єднати український народ.Бажаю усім сили та мужності, мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди, віри в щасливе майбутнє нашої держави. З повагою Євгеній РЯБОКОНЬ, голова Буринської районної ради.

Сovid-19.Як захистити себе та рідних?

Дата створення: 19:53 12.10.2020, Переглядів: 77

Щоб уберегти себе та своїх близьких, необхідно чітко дотримуватися відповідних рекомендацій. Не займайтеся самолікуванням і одразу звертайтеся до сімейного лікаря, якщо відчули симптоми захворювання. У цьому розділі ми розкажемо вам про основні засоби профілактики від COVID-19, а також алгоритм дій у разі підозри на коронавірусну хворобу. 

Кандидати на місцевих виборах не повинні подавати декларації — НАЗК

Дата створення: 15:17 12.10.2020, Переглядів: 90

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) роз’яснило, чи мають кандидати у депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим і місцевих рад, а також особи, які балотуються на посади сільських, селищних, міських голів та обрані на ці посади, подавати декларації. Так, кандидати, які балотуються в депутати місцевих рад і ВР АР Крим та на посади голів місцевих органів влади не повинні подавати декларації. Однак, особа має подати декларацію «кандидата на посаду» за минулий рік, якщо: вона обрана депутатом ВР АР Крим або місцевої ради. Декларація має бути подана протягом 15 календарних днів із дня відкриття першої сесії ради; вона обрана сільським, селищним або міським головою. Декларацію необхідно подати протягом 15 календарних днів після складення присяги на пленарному засіданні відповідної ради, на якому територіальною виборчою комісією оголошується рішення щодо обрання та реєстрації особи. Якщо особа вже подавала декларацію за минулий рік, то подавати декларацію повторно не потрібно.

Головне управління ДПС у Сумській області інформує

Дата створення: 10:52 09.10.2020, Переглядів: 74

Податковою службою утворено  відокремлені підрозділи. Державною податковою службою України утворено територіальні органи, як її відокремлені підрозділи. Відповідний наказ підписано Головою ДПС Олексієм Любченком та погоджено Міністром фінансів України Сергієм Марченком. «Забезпечення функціонування ДПС у форматі єдиної юридичної особи є­ однією з пріоритетних задач, визначених для ДПС низкою рішень Уряду та структурним маяком Меморандуму про економічну та фінансову політику з МВФ. Тому утворення територіальних органів за новим принципом є важливим кроком у виконанні цього завдання», - зазначив Голова ДПС Олексій Любченко. Надалі Державна податкова служба буде функціонувати як єдина юридична особа, що складається з центрального апарату та територіальних органів, утворених як її відокремлені підрозділи (без статусу юридичних осіб). Такі зміни сприятимуть посиленню інституційної спроможності ДПС, уникненню дублювання функцій і процедур в ДПС, забезпеченню відкритості та прозорості діяльності Служби, мінімізації корупції та покращенню надання послуг платникам податків. До кінця року будуть реалізовані заключні кроки щодо забезпечення функціонування ДПС як єдиної юридичної особи.

Відбувся «круглий стіл» до Дня юриста

Дата створення: 16:07 08.10.2020, Переглядів: 90

Сьогодні 08 жовтня в Буринській районній раді відбувся «круглий стіл» з нагоди Дня юриста. Голова районної ради Євгеній РЯБОКОНЬ привітав працівників вiддiлу «Буринське бюро правової допомоги» Конотопського мiсцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з їх професійним святом та нагородив Подякою голови Буринської районної ради Бондаренко Марію Анатоліївну – начальника відділу «Буринське бюро правової допомоги» Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за особистий внесок у реалізацію державної правової політики, сумлінну наполегливу працю, відданість громадянському обов’язку та з нагоди відзначення професійного свята Дня юриста.

НАЗК: Хто має подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані?

Дата створення: 14:57 07.10.2020, Переглядів: 98

Окремі суб’єкти декларування зобов’язані подавати до НАЗК повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, якщо такі відбулися протягом року. Що мається на увазі під суттєвою зміною в майновому стані? 1) отримання доходу, 2) придбання майна, 3) здійснення видатку. При цьому, сума доходу, майна або видатку має перевищувати 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня року, у якому відбулася суттєва зміна у майновому стані (105100 грн для 2020 року). Якими є спосіб та строк подачі повідомлень про суттєві зміни в майновому стані? Повідомлення подається протягом 10 календарних днів з моменту отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку. Спосіб подачі повідомлень – вони подаються винятково в електронній формі та публікуються на сайті реєстру декларацій. Водночас не можна подавати виправлені повідомлення про суттєві зміни у майновому стані.

ВІТАННЯ!

Дата створення: 10:03 02.10.2020, Переглядів: 103

Дорогі педагоги! Щиро вітаю з професійним святом – Днем працівників освіти. Це свято вшановує професіоналізм, людяність, щирість душі та безмежну любов до своїх вихованців, яких Ви ведете від дитинства до зрілості, крізь закономірні або неочікувані життєві труднощі. Навіть випускаючи учнів у світле майбутнє, ви назавжди залишаєтесь з ними, і ваша наука, ваш досвід, ваша любов підтримують цілком дорослих вже людей протягом усього життя. Нехай невичерпною буде Ваша творчість і ентузіазм, нехай ніколи не покидають Вас прагнення вчити і вчитися, творити і підкорювати нові вершини професійної майстерності. Зі святом, дорогі вчителі! Добра вам, щастя і мирного неба над головою! З повагою Євгеній РЯБОКОНЬ, голова Буринської районної ради. 

Відбулись урочистості з нагоди Дня працівників освіти

Дата створення: 09:59 02.10.2020, Переглядів: 107

Сьогодні 02 жовтня в Буринській районній раді відбулись урочистості з нагоди Дня працівників освіти. Голова районної ради Євгеній РЯБОКОНЬ привітав освітян району з їх професійним святом та нагородив Подякою голови Буринської районної ради Гриценко Тамару Іванівну – директора Першотравневої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  ім. В.Г. Михайлика за сумлінну творчу працю, плідну діяльність, значний особистий внесок у розвиток освіти та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти. Євгеній РЯБОКОНЬ вручив Грамоти Депатаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації методистам районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Буринської районної державної адміністрації Гайдуковій Світлані Кузьмівні, Гарбуз Людмилі Валеріївні, а також Грамоту відділу освіти, молоді та спорту Буринської районної державної адміністрації та районного комітету профспілки працівників освіти і науки отримав колектив Першотравневої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  ім. В.Г. Михайлика за зайняте ІІ місце по підготовці закладу до нового 2020 – 2021  навчального року.