Буринська районна рада
Буринський район, Сумська область

новини

Вітання!

Дата створення: 15:00 05.06.2020

Шановні журналісти! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята.Ваша повсякденна, наполеглива праця, високопрофесійне почуття обов’язку, відданість справі здобули широке визнання і шану великої армії читачів і шанувальників вашого таланту. Нехай і надалі ваше відкрите і щире слово служить правді та істині, утвердженню добра і справедливості, а доля буде прихильною до вас, дарує щастя і здоров’я на довгі-предовгі літа. З повагою Голова районної ради Є.В.Рябоконь

ВІТАННЯ!

Дата створення: 14:47 05.06.2020

Шановні жителі Буринського району! День Святої Трійці – одне з головних християнських свят, що відзначається на п’ятдесятий день після Великодня. Свято сходження Духу Святого до апостолів є днем становлення Християнської церкви. Цієї світлої днини разом зі свіжою зеленню в наші домівки входить мир та висока Божа благодать. Людські серця наповнюються добром, любов’ю, щирістю і всепрощенням, а ми намагаємося дарувати увагу і душевне тепло всім, хто поряд. Віриться, що у цей день світ стає кращим, доброзичливішим і світлішим.Свято Трійці є торжеством віри в Бога, духовності та моральності, надає нам сили жити, бути впевненим, що правда та любов завжди перемагають, що віра творить чудеса. Зичу вам добра, благополуччя, сімейного затишку, любові та уваги від близьких. Нехай Господь допоможе вам у здійсненні світлих задумів, захистить від життєвих негараздів, пошле мир та щастя на нашу землю. Нехай ваші серця наповняться світлом духовності та святої чистоти, надією на розквіт нашої рідної України. З повагою Євгеній РЯБОКОНЬ, голова Буринської районної ради.

Конотопське управління ГУ ДПС у Сумській області інформує

Дата створення: 10:12 05.06.2020

Призначено керівника Головного управління ДПС у Сумській області. Відповідно до наказу ДПС України від 02 червня 2020 року № 468-о начальником Головного управління  ДПС у Сумській області призначена Наталія Кіяшко. Свій шлях податківця Наталія Володимирівна розпочала з 1997  року  в  ДПА у м. Києві. Прийшла на роботу в податкову службу інспектором та поступово отримала досвід на керівних посадах.  У вітальному слові очільниця податкової Сумщини запевнила, що докладе максимум зусиль, щоб показники з наповнення бюджетів усіх рівнів динамічно зростали та виконувалися в повній мірі, а бізнес отримував послуги європейського стандарту.

На Сумщині СБУ завадила незаконному вивезенню старовинних ікон до Росії

Дата створення: 15:27 03.06.2020

На Сумщині співробітники Служби безпеки України попередили контрабандне вивезення та продаж приватним колекціонерам із Росії двох старовинних ікон. Так на початку травня житель Білопільщини намагався переправити через так звану «зелену ділянку» державного кордону ікону «Світле Воскресіння Христа», яка датована ХІХ століттям і має культурну цінність. Також днями незаконний трансфер планував здійснити і мешканець Шосткинського району. Під час перевірки на митному посту «Юнаківка» правоохоронці виявили приховану серед його особистих речей реліквію того ж періоду, яку він віз іноземному замовнику. Дії обох зловмисників кваліфіковано за ч. 2 ст. 15 та ч.1 ст. 201 (замах на вчинення контрабанди) Кримінального кодексу України. Обвинувальний акт щодо мешканця Білопільщини вже скеровано до суду. Заходи із протидії контрабанді проводилися спільно зі співробітниками Сумського прикордонного загону під процесуальним керівництвом прокуратури Сумської області.            

Проводила роботу комісія районної ради

Дата створення: 15:38 02.06.2020

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю та розвитку підприємництва під головуванням Анатолія ГЕРАСИМЕНКА. Були ухвалені відповідні рішення згідно з порядком денним: Звіт про виконання районного бюджету Буринського району за І квартал 2020 року; Про внесення змін до рішення районної ради сьомого скликання від 23.12.2019 «Про районний бюджет Буринського району на 2020 рік»; Про затвердження переліку об’єктів нерухомості комунальної власності Буринської районної ради в новій редакції; Про погодження на передачі в оренду частини приміщення; Про надання матеріальної допомоги. Вищезазначені питання будуть розглянуті на засіданні 43 сесії районної ради, яка відбудеться 23 червня 2020 року.

ВІТАННЯ!

Дата створення: 08:01 01.06.2020

Дорогі діти! Шановні батьки! Щиро вітаю вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей! Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо. Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля. Тому наше основне завдання – виховати своїх дітей розумними, порядними, добрими, з щедрою та гармонійною душею, впевненими в собі. А ще – прищепити їм палку любов до знань, рідної Батьківщини, мови та культури.

Конотопське управління ГУ ДПС у Сумській області інформує

Дата створення: 10:37 29.05.2020

Отримані доходи в іноземній валюті необхідно задекларувати до 01 липня 2020 року. Конотопське управління ГУ ДПС у Сумській області нагадує, що триває кампанія декларування 2020 року.Нормами п. 164.3 ст. 164 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) встановлено, що при визначенні бази оподаткування враховуються всі доходи платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО), отримані ним як у грошовій, так і негрошовій формах.Згідно із п. 164.4 ст. 164 ПКУ під час нарахування (отримання) доходів, отриманих у вигляді валютних цінностей або інших активів (вартість яких виражена в іноземній валюті або міжнародних розрахункових одиницях), такі доходи перераховуються у гривні за валютним курсом Національного банку України, що діє на момент нарахування (отримання) таких доходів.Базою оподаткування ПДФО для доходів, які отримані платником ПДФО в іноземній валюті, є ці доходи, що перераховані у гривню за валютним курсом Національного банку України, який діяв на момент нарахування (отримання) таких доходів. Якщо платник ПДФО отримав такі доходи у 2019 році, то податкову декларацію про майновий стан і доходи такий платник зобов’язаний подати до 01 липня 2020 року.

Служба зайнятості інформує: новий закон про підтримку бізнесу на час карантину

Дата створення: 10:26 29.05.2020

Президент України підписав Закон № 591-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короновірусної хвороби (СОVID-19)» (законопроект № 3329-д: http://tiny.cc/giy2oz). Внесено ряд змін в порядок надання допомоги по частковому безробіттю: допомогу по частковому безробіттю звільнили від оподаткування ПДФО та ВЗ; надано можливість отримувати допомогу по частковому безробіттю не тільки працівникам, а й фізичним особам - підприємцям; збільшено термін для звернення за отриманням допомоги по частковому безробіттю з 30 календарних днів з моменту зупинення (скорочення) діяльності до 90 календарних днів. За словами директора Сумського обласного центру зайнятості Володимира Підлісного, зміни до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короновірусної хвороби, дають гарантію пришвидшення пожвавлення ринку праці Сумщини.

Оголошення!

Дата створення: 14:47 28.05.2020

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 18.05.2020 №14-ОД «Про скликання сорок третьої сесії районної ради сьомого скликання» пленарне засідання 43-ї сесії відбудеться 23 червня 2020 року о 10 годині в приміщенні Будинку ради. На розгляд сесії вносяться такі питання: 1.Про звіт про виконання районного бюджету Буринського району за І квартал 2020 року; 2. Про інформацію начальника Буринського відділення поліції Конотопського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району за І квартал 2020 року; 3.Про звіт голови районної державної адміністрації про виконання Програми економічного та соціального розвитку Буринського району, районного бюджету Буринського району і делегованих районною радою повноважень у 2019 році; 4. Інші питання.

Національне агентство нагадує!

Дата створення: 16:58 27.05.2020

Національне агентство нагадує, що 1 червня завершується термін подання щорічних декларацій за 2019 рік. До завершення кампанії декларування залишилось 5 днів! Відповідно до розділу ІІ Типового положення про уповноважений підрозділ (уповноважену особу) з питань запобігання та виявлення корупції, затвердженого наказом Національного агентства з питань запобігання корупції від 17 березня 2020 року № 102/20, одним із основних завдань уповноважених підрозділів (уповноваженої особи) є перевірка факту подання суб’єктами декларування декларацій та надання консультативної допомоги в заповненні декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.