новини

Легалізація заробітної плати і зайнятості населення

Дата створення: 10:49 13.04.2018

Буринське об’єднане управління Пенсійного фонду України нагадує, що важливою проблемою в трудових відносинах між роботодавцем і найманим працівником на даний час є легалізація зайнятості населення. Як свідчить практика багато роботодавців  (в основному це малий та середній бізнес) не укладають трудові договори з найманими працівниками.

Соціально-економічне становище Буринського району у січні - лютому 2018 року

Дата створення: 08:44 05.04.2018

ДЕМОГРАФІЧНА СИТУАЦІЯ ТА СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ Станом на 1 лютого 2018р., за оцінкою, чисельність наявного населення Буринського району складала 24,2 тис. осіб. Кількість живонароджених у січні 2018р. становила 12 осіб, померлих – 53 особи.  ЗАЙНЯТІСТЬ ТА БЕЗРОБІТТЯ За даними Сумського обласного центру зайнятості упродовж січня–лютого 2018р. статус безробітного у Буринському районі отримали 213 осіб. За цей період за сприяння Державної служби зайнятості працевлаштовано 32 безробітних, або 4,3% з числа тих, що перебували на обліку з початку року, з них у лютому – 16 осіб. На кінець лютого 2018р. на обліку залишалося 625 безробітних, що на 6,5% більше, ніж на кінець січня п.р.

Відбувся творчий звіт

Дата створення: 11:14 02.04.2018

30 березня, напередодні Вербної неділі у Буринському районному будинку культури відбувся творчий звіт аматорських колективів та солістів Буринщини «Вінок калиновий сплітаю з талантів Буринського краю» в рамках ІІ етапу обласного культурно-мистецького фестивалю народної творчості «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний!», присвяченого 80-й річниці утворення Сумської області.

Дитячі колективи Сумщини запрошують взяти участь у фестивалі «Перлина Fest»

Дата створення: 15:39 28.03.2018

Українська асоціація районних та обласних рад долучилася до роботи з підготовки V Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest», який відбудеться у м.Києві 5 травня 2018 року у Колонній залі Київської міської державної адміністрації за сприяння Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад», Міністерства культури України та Київської міської державної адміністрації.

Відбулась 30 (позачергова) сесія районної ради

Дата створення: 15:17 28.03.2018

30 (позачергова) сесія Буринської районної ради була скликана за письмовим зверненням голови райдержадміністрації. Спільне засідання постійних комісій та пленарне засідання відбулись 28 березня у залі засідань районної ради. До порядку денного сесії були включено дев’ять питань (поіменне голосування можна переглянути на офіційному сайті районної ради). Найактивніше обговорювалося питання «Про внесення змін до рішення районної ради сьомого скликання від 22.12.2017 «Про районний бюджет Буринського району на 2018 рік» в частині виділення коштів на заробітну плату технічному персоналу загальноосвітніх шкіл району, знявши їх з ремонту доріг.

Підписання Меморандуму про співпрацю

Дата створення: 13:26 28.03.2018

27 березня Дружина Президента України Марина Порошенко відвідала Сумську область із робочою поїздкою. Перша леді і голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко підписали Меморандум про доручення області до національного проекту Благодійного Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта-рівень свідомості нації».Голова районної ради  Євгеній Рябоконь взяв участь у підписанні Меморандуму про співпрацю щодо формування мережі інклюзивно-ресурсних центрів. Меморандумом передбачено створення 22 інклюзивно-ресурсних центрів на рівні територіальних громад Сумщини, які мають відкритися до нового навчального року.

Вітання!

Дата створення: 13:23 26.03.2018

Шановні військовослужбовці Національної гвардії України! Щиро вітаю вас із професійним святом! Реалії сьогодення ставлять перед вами нові виклики і випробування, які вимагають від життя рішучих дій.  Без сумніву ви, свідомо зробивши свій патріотичний вибір, здобули повагу та вдячність усього українського народу, стали учасниками доленосних для України подій, гідно витримуючи усі ці випробування.

Нові норми КПК: чи дійсно відтепер не можна вільно поховати людину?

Дата створення: 14:54 21.03.2018

В багатьох ЗМІ прокотилася новина, що з 15 березня неможливо буде поховати жодного померлого без дозволу суду на проведення експертизи. І як наслідок, у деяких людей виникла паніка та обурення. Як же насправді зміни до Кримінально-процесуального кодексу стосуються процесу поховання ?

Соціально-економічне становище Буринського району у січні 2018 року

Дата створення: 13:44 06.03.2018

Демографічна ситуація та соціальний захист Станом на 1 січня 2018р., за попередніми даними, за оцінкою, чисельність наявного населення Буринського району складала 24,2 тис. осіб. Кількість живонароджених у 2017р. становила 186 осіб, померлих – 530 осіб. ЗАЙНЯТІСТЬ ТА БЕЗРОБІТТЯ За даними Сумського обласного центру зайнятості упродовж січня 2018р. статус безробітного у Буринському районі отримала 121 особа. За цей період за сприяння Державної служби зайнятості працевлаштовано 16 безробітних, або 2,4% з числа тих, що перебували на обліку протягом місяця. На кінець січня 2018р. на обліку залишалося 587 безробітних, що на 9,3% більше, ніж на кінець грудня 2017р.

Відбулась нарада щодо співфінансування

Дата створення: 17:00 26.02.2018

26 лютого 2018 року під керівництвом голови Буринської районної державної адміністрації  Василя Бойка, за участі голови районної ради Євгенія Рябоконя, керівництва райдержадміністрації, представників Буринської міської ради, сільських голів відбулась нарада щодо виділення субвенції із сільських бюджетів на утримання об’єктів соціальної сфери, які знаходяться за межами міської ради. Це найбільш актуальні та найбільш нагальні питання району: підтримка галузі охорони здоров’я (фінансування ФАПів та амбулаторій), освіти, культури, соціального забезпечення життєдіяльності району.