новини

Відбулася 29 сесія Буринської районної ради

Дата створення: 10:32 22.02.2018, Переглядів: 696

21 лютого відбулось пленарне засідання 29 сесії Буринської районної ради сьомого скликання, провів яке голова районної ради Євгеній Рябоконь. На початку засідання голова ради вручив значки депутата Буринської районної ради сьомого скликання новообраним депутатм та згадав про річницю з дня трагічних, сповнених героїзму подій Революції Гідності. До порядку денного попередньо було включено 26 питань. Депутат районної ради Анатолій Грома при затвердженні його вніс пропозицію, включити питання «Про передачу приміщень у комунальну власність Буринської міської ради».

Пам’яті Небесної Сотні

Дата створення: 13:39 20.02.2018, Переглядів: 569

Не плачте, мамо, я іще живий, Хоча й лежу із кулею у грудях… А наді мною, юним, молодим Схилилися в скорботі люди… Я не помру, ніколи не помру, Мені в віках залишене безсмертя,  Хоча і вас тепер не обійму Та я живу  у всенароднім серці…

Річниця трагічних подій!!!!!

Дата створення: 08:48 20.02.2018, Переглядів: 565

Сьогодні ми відзначаємо річницю з дня трагічних, сповнених героїзму подій Революції Гідності. Цей день назавжди увійде в історію України як символ патріотизму та героїзму і вкотре підтвердить тезу про те, що в найкритичніший та найважчий період нашої історії знайдуться герої, які своєю жертовністю дозволять будувати нам майбутнє.

Участь керівництва районної ради в нарадах: розподіл вільного залишку, фінансування табору «Чайка»

Дата створення: 16:04 19.02.2018, Переглядів: 574

19 лютого голова районної ради Євгеній Рябоконь та його заступник Леонід Білик взяли участь у засіданнях, які пройшли під керівництвом голови райдержадміністрації Василя  Бойка. Одна з них, на яку були запрошені начальник фінансового управління райдержадміністрації Сергій Радченко, головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Віталій Старосвєт стосувалася питання щодо напрямків розподілу вільного залишку.

Юні буринці тримають марку

Дата створення: 14:06 19.02.2018, Переглядів: 618

Минулих вихідних у м. Києві відбувся міжнародний дитячий фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник», який проводив Міжнародний благодійний фонд «Соняшник» Міністерства культури України. Буринський район на ньому представили юні буринці, вихованці комунального закладу Буринської міської ради - дитячої школи мистецтв (директор – Євгеній Прядко) Коров’яковський Роман, Рибалка Дар’я та Сухомлин Софія, які є учнями Буринської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 1 ім. В.М. Кравченка.