Буринська районна рада
Буринський район, Сумська область

новини

На Сумщині СБУ блокувала діяльність нарколабораторії із виготовлення амфетаміну

Дата створення: 11:57 26.05.2020

Служба безпеки України викрила у м. Шостка групу осіб, яка займалась  виготовленням великих партій психотропів та їх збутом в різні регіони України. Щомісячний прибуток фігурантів, за попередніми підрахунками, становив кількасот тисяч гривень. За даними слідства, організатор наркобізнесу облаштував в одному із власних помешкань лабораторію із виготовлення амфетаміну. Сировину для виробництва він отримував через поштові відправлення від спільника з іншого регіону України. Виготовлений амфетамін організатор та інші фігуранти, використовуючи міжрегіональні зв’язки, реалізовували не тільки на території області, а і в інші регіони України приватними поштовими сервісами під виглядом автозапчастин або побутової техніки. При цьому з метою конспірації вони використовували вигадані особисті дані (прізвища та імена). Під час обшуків у приміщенні поштового оператора та за місцями проживання зловмисників правоохоронці вилучили партію амфетаміну, наркотики рослинного походження, прекурсори, обладнання для виготовлення психотропів і набої для автоматичної зброї.

ВІТАННЯ!

Дата створення: 13:54 20.05.2020

Дорогі земляки! Сердечно вітаю усіх Вас зі справжнім всенародним святом – Днем вишиванки! Вишиванка – це не просто красиво, це символ наших автентичних традицій та розмаїтої культури, зв’язок багатьох поколінь, який не переривається віками. Одягаючи вишиту сорочку, ми, водночас, повинні пам’ятати і про наших героїв, які сьогодні стримують агресора на сході України. Саме завдяки їм ми, кожен у своєму селі та селищі, маємо змогу вільно, під мирним небом, підтримувати ці традиції. Переконаний, що вишиванка й надалі залишатиметься нашим оберегом та символом щасливого майбутнього для України. А ще така традиція об’єднує наші сім’ї, родини, є живим ланцюгом між поколіннями, джерелом невмирущості та самобутності. Тож давайте разом докладемо всіх зусиль для збереження мудрості і сили тисячолітніх традицій, які дають нам натхнення до праці та укріплення української ідентичності заради процвітання нашої держави, нашого краю! Зповагою Євгеній РЯБОКОНЬ, голова Буринської районної ради.

18 травня - Міжнародний день музеїв

Дата створення: 18:52 18.05.2020

Щорічно, 18 травня, світова культурна громадськість відзначає Міжнародний день музеїв. Це професійне свято хранителів загальнолюдської культури й національних цінностей було затверджене в 1977 році. Тоді ж запропонували девіз свята: « Музеї – важливий засіб культурного обміну, збагачення культур і розвитку взаєморозуміння, співробітництва й миру між народами».Голова Буринської районної ради Євгеній РЯБОКОНЬ привітав працівників Буринського районного краєзнавчого музею імені Павла ПОПОВА з Міжнародним днем музеїв та нагородив Подякою голови Буринської районної ради трудовий колектив закладу за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний внесок у розвиток музейної справи, відродження, збереження, примноження і популяризацію культурної спадщини.

Конотопське управління ГУ ДПС у Сумській області інформує

Дата створення: 14:04 15.05.2020

Доходи, отримані від здачі в оренду гаражів та будинків, необхідно задекларувати. Конотопське управління ГУ ДПС у Сумській області нагадує, що деклараційна кампанія 2020 року триває. Відповідно до вимог п.п. 164.2.5 п. 164.2 ст. 164 та п. 170.1 ст. 170 Податкового кодексу України, доходи, отримані від здачі в оренду гаражів, дачних будинків, а також присадибних та інших земельних ділянок, підлягають декларуванню. Якщо нерухомість або інше майно орендує юридична особа або фізична  особа – підприємець, то податковим агентом є орендатор. Орендатору необхідно утримати та перерахувати до бюджету податок на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) за ставкою 18 %. Якщо ж нерухомість здається фізичній особі, то ПДФО за ставкою 18 % сплачує орендодавець.Нагадуємо, що граничний строк подання декларації за 2019 рік продовжено до 01 липня 2020 року.Кінцевий строк сплати зобов’язань, зазначених у декларації за 2019 рік, перенесено з терміну до 01 липня на термін до 01 жовтня поточного року.

Конотопське управління ГУ ДПС у Сумській області інформує

Дата створення: 12:22 09.05.2020

Затверджено Порядок функціонування єдиного рахунку. Кабінет Міністрів України 29 квітня 2020 року затвердив Порядок функціонування єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та виконання норм статті 351 Податкового кодексу України центральними органами виконавчої влади. Єдиний рахунок впроваджується з 1 січня 2021 року. Він відкривається на ім’я Державної податкової служби України у Казначействі. Платник податків за його бажанням може використовувати такий рахунок для сплати платежів. Для цього він повинен подати повідомлення про використання єдиного рахунку в електронній формі через Електронний кабінет у порядку, встановленому статтею 421 Кодексу. Платник податків має право повідомити про використання або відмову від використання єдиного рахунку один раз протягом календарного року.

8 травня. Ми пам’ятаємо…

Дата створення: 12:22 08.05.2020

Сьогодні ми відзначаємо День пам’яті та примирення, щоб вшанувати подвиг українського народу, увічнити пам’ять про загиблих. Голова районної ради Євгеній РЯБОКОНЬ та голова районної державної адміністрації Василь БОЙКО поклали квіти до братських могил загиблих воїнів-визволителів у роки Другої світової війни та до пам'ятного знаку на честь загиблих воїнів земляків. 8 травня – це день, коли ми відчуваємо почуття радості, гордості за наш народ і, водночас, гіркий сум, вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих життів, нездійсненних мрій. Віддаємо данину пам'яті всім загиблим, які віддали все можливе в ім'я Великої перемоги. Хай мир і злагода панують на нашій землі! Вічна пам’ять загиблим, низький уклін живим!

Привітання!

Дата створення: 22:35 07.05.2020

Дорогі жителі району! 8 та 9 травня ми відзначаємо дні скорботи та гордості: Дні пам’яті і примирення, присвячені пам’яті жертв Другої світової війни та перемоги над нацизмом. Напередодні світлих і урочистих для нас днів маю нагоду привітати всіх із Днем пам’яті та примирення і 75-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Український народ завжди прагнув миру і добросусідства. Та сьогодні, коли військова агресія на сході країни знову затьмарила наше небо, забираючи життя кращих українських воїнів, ми зі зброєю в руках готові відстоювати свою незалежність та територіальну цілісність. Священний обов’язок кожного з нас – бути гідними подвигу батьків і дідів та зробити все для того, щоб на мирній землі виховувати дітей, радіти успіхам у досягненні трудових цілей. Бажаю вам бадьорості духу, міцного здоров’я, оптимізму та активного довголіття! Нехай у ваших родинах панує злагода, оселі повняться достатком, а всі теплі слова і побажання, які ви почуєте в ці дні, додають сил і душевного спокою! З повагою Євгеній РЯБОКОНЬ, голова Буринської районної ради.

СБУ ІНФОРМУЄ

Дата створення: 10:10 06.05.2020

Служба безпеки України блокувала у Сумах незаконне виготовлення та реалізацію лікарським установам регіону неякісного фальсифікованого антисептичного засобу.Оперативники спецслужби встановили, що кілька місцевих підприємців організували виробництво контрафактного антисептика на території приватного підприємства, яке належить одному з них, і розташоване на околиці Сум. Зловмисники виготовляли фальсифікат під вигаданим брендом кустарним способом із сумнівної сировини без будь-яких дозвільних документів. Продукцію ділки реалізовували через інтернет, а також лікарським закладам Сумщини.

Кампанію декларування – 2020 продовжено до 1 червня

Дата створення: 19:23 05.05.2020

17 березня набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)». Серед іншого, внесено зміни до Закону України «Про запобігання корупції», згідно з якими у 2020 році продовжено до 1 червня термін подання щорічних декларацій та декларацій після звільнення. Крім того, суб’єкти декларування, які у період до 1 червня 2020 року не мали можливості подати декларацію перед звільненням або повідомлення про суттєві зміни у майновому стані у зв’язку із встановленням на території їх проживання карантинно-обмежувальних заходів, звільняються від відповідальності за несвоєчасне подання такої декларації чи повідомлення у зазначений період. Джерело: https://nazk.gov.ua/uk/novyny/kampaniyu-deklaruvannya-2020-prodovzheno-do-1-chervnya/

Конотопське управління ГУ ДПС у Сумській області інформує

Дата створення: 19:20 05.05.2020

Річна декларація про майновий стан і доходи за 2019 рік подається до 1 липня 2020 року. Громадяни та фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, мають право подати декларацію за звітний (податковий) 2019 рік до 1 липня 2020 року. Останній день подання декларації – 30.06.2020. Податкові зобов’язання, визначені такими фізичними особами у деклараціях, мають бути сплачені до 1 жовтня 2020 року. Нагадаємо, Законом України від 17.03.2020 № 533-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» встановлено, що річна декларація про майновий стан і доходи за 2019 рік, визначена статтею 179 Податкового кодексу України, подається до 1 липня 2020 року, крім випадків, передбачених розділом IV цього Кодексу, коли така декларація може бути подана пізніше вказаного строку. Фізична особа зобов’язана самостійно до 1 жовтня 2020 року сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій нею річній декларації про майновий стан і доходи за 2019 рік. При цьому абзац перший пункту 179.7 статті 179 у 2020 році не застосовується.