Буринська районна рада

новини

Конотопське управління ГУ ДПС у Сумській області інформує

Дата створення: 11:47 21.08.2020, Переглядів: 408

Реформа ДПС здійснюється з урахуванням рекомендацій експертів МВФ. На сьогодні триває робота з експертами МВФ над практичним впровадженням проєкту єдиної юридичної особи, яку було рекомендовано місією FAD у листопаді минулого року. Новий статус дозволить податковій службі функціонувати як єдиний механізм. Територіальні органи ДПС більше не матимуть окремого статусу юрособи, а будуть утворені як відокремлені підрозділи ДПС. Це дозволить покращити роботу на місцях та мінімізувати корупційні прояви. За участі представників робочих груп та експертів МВФ обговорюється остаточна модель реформованої служби. Вже визначено нову місію ДПС, розроблено План заходів з реалізації стратегічних цілей діяльності ДПС до 2022 року та визначено індикатори виконання заходів.  Впровадження єдиної юридичної особи здійснюється у два етапи. У рамках першого були здійснені першочергові кроки щодо імплементації законодавчих норм. Так, введено в дію функціональну структуру апарату ДПС, яка передбачає чіткий розподіл повноважень між структурними підрозділами служби з метою уникнення їх дублювання, та приведено у відповідність структури територіальних органів. Також забезпечено утворення 532 державних податкових інспекцій, які є структурними підрозділами ДПС в областях та надають адміністративні послуги. Під час реалізації другого етапу податкової реформи будуть затверджені правові акти та розпорядчі документи з питань функціонування ДПС у рамках єдиної юридичної особи. 

Відбулось чергове засідання колегії Буринської районної державної адміністрації

Дата створення: 16:13 13.08.2020, Переглядів: 911

Голова районної ради Євгеній РЯБОКОНЬ взяв участь у черговому засіданні колегії Буринської районної державної адміністрації, яке відбулося під головуванням голови райдержадміністрації Василя БОЙКА. Учаcть у роботі дорадчого органу взяли члени колегії та керівники структурних підрозділів Буринської районної державної адміністрації. Начальник відділу освіти, молоді та спорту Буринської районної державної адміністрації Микола ДИШКОВЕЦЬ, проінформував присутніх про готовність закладів середньої освіти Буринського району до нового навчального року та опалювального сезону. Також на засіданні колегії заслухано звіт Слобідського сільського голови Івана РЯБОКОНЯ про роботу очолюваного виконавчого комітету щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади, а головний лікар комунального некомерційного підприємства Буринської районної ради «Буринська центральна районна лікарня ім. проф. М.П.Новаченка» Зоя СИДОРУК інформувала про хід виконання рішення районної ради сьомого скликання  від 23.05.2018 «Про програму діагностики, лікування та профілактики  вірусних гепатитів в районі «Антигепатит» на 2018 – 2023 роки». За результатами засідання колегії райдержадміністрації видані відповідні розпорядження голови райдержадміністрації.

Відкрилась фотовиставка Сергія ГУЦАНА «Єгипет. Враження»

Дата створення: 15:58 13.08.2020, Переглядів: 790

Сьогодні 13 серпня голова Буринської районної ради Євгеній РЯБОКОНЬ взяв участь у офіційному відкритті фотовиставки Сергія ГУЦАНА «Єгипет. Враження», яке відбулось у виставковій залі Буринського районного краєзнавчого музею імені Павла ПОПОВА. Відкрив фотовиставку директор музею Микола КОНОНЕНКО, який зазначив, що Сергій ГУЦАН народився в 1966 році, дитинство його пройшло на Охтирщині, нині проживає в Сумах. З початку 90-х років і до цього часу займається підприємницькою діяльністю. Але все життя має потяг до вивчення історії і фіксації проявів життя - до фотографії. Сергій ГУЦАН є членом Національної спілки краєзнавців України та членом Національної спілки фотохудожників України. Багато мандрує Україною та світом. Побував у більш ніж 50 країнах. На завершення присутні оглянули фотороботи, які залишили у кожного приємні враження.

ОГОЛОШЕННЯ

Дата створення: 11:07 11.08.2020, Переглядів: 1373

У зв’язку з відсутністю кворуму продовження пленарного засідання 43 сесії Буринської районної ради сьомого скликання, яке повинно було відбутись   11 серпня 2020 року  о 10-00 в приміщенні Будинку ради, переноситься. Про дату  та час продовження роботи пленарного засідання 43 сесії буде повідомлено додатково.

Державнийнавчальний заклад «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» нагороджено золотою медаллю

Дата створення: 13:32 10.08.2020, Переглядів: 722

Державнийнавчальний заклад «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» нагороджено золотою медаллю у номінації «Упровадження інформаційно-цифрових систем і технологій у навчальний, дослідницькій та інноваційній діяльностіз акладів освіти» на одинадцятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти». На участь у конкурсі було подано роботу на тему: «Імплементація інформаційно-комунікаційних технологій у навчальний процес закладів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості», у якій було описано механізм та результати навчання дорослого населення з числа фахівців органів місцевого самоврядування та державної влади. За щорічну активну участь у роботі виставки директора навчального закладу Михайла Гузя було нагороджено почесною грамотою. На виставковому стенді гостей та учасників виставки щедро пригощали медом та продуктами бджільництва з навчальної пасіки! Адміністрація навчального закладу щиро дякує працівникам, котрі долучилися до підготовки матеріалів на виставку, а також організаторам виставки за щорічну якісну організацію заходу!

Конотопське управління ГУ ДПС у Сумській області інформує

Дата створення: 11:00 07.08.2020, Переглядів: 754

За січень-липень 2020 року надходження склали 863,7 млн  гривень. «Конотопським управлінням ГУ ДПС у Сумській області за січень-липень 2020 року забезпечено надходження податків і зборів до зведеного бюджету на загальну суму 863,7 млн гривень. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року додаткові надходження від платників зареєстрованих в Конотопському, Буринському, Кролевецькому та Путивльському районах склали 42,1 млн гривень. Зокрема до державного бюджету за вказаний період надійшло 319,4 млн грн, в тому числі збільшення надходжень на 25,5 млн грн,  місцеві бюджети для своїх потреб отримали 544,3 млн грн, збільшення надходжень на 16,6 млн грн » - повідомив начальник Конотопського управління ГУ ДПС у Сумській області Андрій Майданевич. «Єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за 7 місяців поточного року зібрано 466,5 млн гривень. Порівняно з аналогічним періодом 2019 року надходження ЄСВ зросли на 17,9 відс., тобто сума надходжень збільшилась на 70,7 гривень.

РЕЗУЛЬТАТИ ДІЯЛЬНОСТІ ФІЛІЇ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ» В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ТА ЇЇ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ ЗА І ПІВРІЧЧЯ 2020 РОКУ

Дата створення: 10:34 04.08.2020, Переглядів: 349

Філія ДУ «Центр пробації» в Сумській області пропонує до перегляду презентацію про результати своєї діяльності за І півріччя 2020 року.

Конотопське управління ГУ ДПС у Сумській області інформує

Дата створення: 11:25 31.07.2020, Переглядів: 464

Єдина юридична особа ефективно реалізує функції ДПС. Сьогодні в Державній податковій службі України здійснюються заходи щодо переходу до єдиної юридичної особи. Впровадження такого механізму надасть можливість ефективно реалізувати функції ДПС. Про це заявив Голова Державної податкової служби України Олексій Любченко в інтерв’ю «Про Податки з Ярославом Романчуком». За його словами, така інституційна реформа передбачає об’єднання всіх територіальних органів ДПС в єдину юрособу, що передбачено Законом України № 466. «В Україні відбулася адміністративна реформа, кількість адміністративних одиниць скоротилася. Тобто у кожній області, колись ми мали біля 20 районів, сьогодні в середньому залишилось 2-5 районів. Звісно велике обурення в мережах викликала та ситуація, коли люди не зрозуміли, як будуть надаватися послуги. Одразу скажу, що ДПС розвивається трохи іншим чином. Стаття 67 Конституції передбачає, що кожен громадянин повинен сплачувати податки, а держава повинна зробити ці умови зручними», – наголосив Олексій Любченко.

Шановні жителі Буринщини!

Дата створення: 13:17 28.07.2020, Переглядів: 437

Щиро вітаю Вас сі святом – Днем Хрещення Київської Русі-України! Багатовікова історія засвідчила, що прийняття Київською Руссю християнства на тисячоліття визначило духовну долю українського народу. Сьогодні, це свято об’єднує нас навколо справжньої духовної радості та національної ідеї. Воно є важливим етапом очищення суспільства й поваги до одвічних цінностей.Від щирого серця бажаю, щоб свято Хрещення Київської Русі зцілило і об’єднало наші душі у великій вірі до нашого Спасителя, примножило добробут у кожній родині, дарувало здоров’я на багато мирних і щасливих років.

Конотопське управління ГУ ДПС у Сумській області інформує

Дата створення: 11:36 24.07.2020, Переглядів: 601

Платники податків не відчують незручностей