Буринська районна рада
Буринський район, Сумська область

новини

Вітання!

Дата створення: 21:08 30.04.2020

Шановні жителі району! Щиро вітаю вас з Першотравнем – святом Весни і Праці! Протягом двадцятого століття цей день був і залишається символом єдності зусиль всіх, хто працелюбними руками і творчим розумом забезпечує матеріальний добробут і соціальний захист свого народу. У динамічний час суспільно-політичних, соціально-економічних змін головною запорукою стабільності в суспільстві є тісна співпраця, партнерські, ділові відносини між державою і громадянами, роботодавцями і трудовими колективами. Всі державні органи зобов’язані забезпечувати конституційні права громадян на працю, відпочинок і соціальний захист. Вільна, творча праця і адекватна винагорода за неї є наріжним каменем суспільної злагоди і народного добробуту. В цей святковий день зичу всім жителям району щастя, здоров’я, миру, благополуччя, професійного гарту, трудових звершень і невичерпного оптимізму. Зі святом, шановні трудівники! З повагою Євгеній РЯБОКОНЬ, голова Буринської районної ради.

Конотопське управління ГУ ДПС у Сумській області інформує

Дата створення: 13:49 28.04.2020

Повідомити про корупційні прояви можна анонімно. Державна податкова служба України повідомляє, що у разі, коли вам стали відомі факти можливих корупційних правопорушень або правопорушень, пов’язаних з корупцією, повідомити про це можна такими способами:  з використанням засобів поштового зв’язку на адресу: 04053, м. Київ, Львівська пл., 8;  на офіційну електронну адресу Управління з питань запобігання та виявлення корупції upzvk@tax.gov.ua;  засобами телекомунікації, за багатоканальним номером телефону 0 800 501 007, обравши на інтерактивному голосовому автовідповідачі напрямок «4», з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00 год., п’ятниця: з 9:00 до 16:45 год. із щоденною перервою з 13:00 до 13:45 год.;  у письмовому вигляді через працівників Управління з питань запобігання та виявлення корупції ДПС;  безпосередньо телефоном працівнику Управління з питань запобігання та виявлення корупції ДПС.

Орден «За мужність» ІІІ ступеня.

Дата створення: 13:45 28.04.2020

Сьогодні 28 квітня 2020 року,  відповідно до  Указу Президента України від 18 березня 2020 року № 93/2020 голова районної ради Євгеній РЯБОКОНЬ спільно з головою Буринської районної державної адміністрації Василем БОЙКОМ та військовим комісаром Буринського районного військового комісаріату Віталієм БОЙКОМ вручив Орден «За мужність» ІІІ ступеня жителю Буринщини, військовослужбовцю Збройних Сил України Віталію МЕЛЬНИЧЕНКО. Керівнцтво району подякували старшому солдату за самовіддане служіння Українському народові, особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, за приклад безмежної любові до своєї Батьківщини, та побажали міцного здоров’я, достатку, мирного неба, подальших успіхів і довгих літ життя. 

Пам'ятаємо, сумуємо, скорбимо…

Дата створення: 12:11 27.04.2020

25 квітня 2020 року, пішов із життя відомий на Буринщині, Сумщині та Україні  педагог та поет Віктор Макарович ОСАДЧИЙ. Віктор Макарович ОСАДЧИЙ народився 14 жовтня 1946 року в селі Чернеча Слобода Буринського району. В 1973 році закінчив Сумський педагогічний інститут ім. А.С.Макаренка. Трудова педагогічна діяльність пройшла на Буринщині в с.Бурики. Публікувати вірші почав в 40 річному віці в районних, обласних та республіканських періодичних виданнях, в журналі «Перець». Автор книг «Бистрина», «Дві цариці», «Рідне», «Гудило». Друкувався в альманахах «Зерна», «Елегія» та «Елегія-2», «Слобожанщина», «Каштановий дім» та інших. Пішла у вічність світла людина. Людина з великої літери, талановита, яскрава, справжня. Людина живе доти, поки її пам’ятають.  Світла  пам’ять про Віктора Макаровича вічно житиме у наших серцях.Голова Буринської районної ради, працівники виконавчого апарату та депутатський корпус районної ради висловлюють свої щирі співчуття всім рідним і близьким людям Віктора Макаровича.

Пам'ятаємо!

Дата створення: 16:00 24.04.2020

Шановні земляки – ліквідатори та постраждалі від ЧАЕС! 26 квітня 1986 року Україна  пережила смертоносну аварію на Чорнобильській АЕС. Відтоді цей весняний день для всього світу став втіленням скорботи за жертвами трагедії. Щороку ми разом згадуємо і сумуємо за героями, які віддали власні життя заради наших. Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції, бажаю вам і вашим близьким міцного здоров'я, терпіння, простого щастя і великої удачі, шани і щирої поваги від людей. Нехай сонце зігріває вас своїм теплом ще багато-багато років! Низький уклін вам за вашу мужність, за ваш подвиг. Нехай Господь пошле вам здоров'я, сили, нехай у ваших родинах панує мир та злагода.

Конотопське управління ГУ ДПС у Сумській області інформує

Дата створення: 08:20 23.04.2020

Режим роботи Контакт-центру ДПС у період карантину. Контактний центр Державної податкової служби України продовжує надання консультативних послуг платникам податків. Отримати інформаційно-довідкові послуги можна за телефоном 0 800 501 007 з 09.00 до 18.00 (крім суботи, неділі та святкових днів). У неробочий час є можливість залишити запитання за допомогою сервісу «Залиште питання – ми Вам зателефонуємо».  Також надіслати запитання та повідомлення можна на електронну адресу idd@tax.gov.ua. 

ЗВЕРНЕННЯ!

Дата створення: 09:22 16.04.2020

Шановні віряни! Всеукраїнська Рада церков погодилась, що сьогодні масові заходи, навіть релігійні, мають бути обмежені. А богослужіння будуть відбуватись у режимі відеотрансляції. Також у Раді Церков заявили, що сприятимуть тому, щоб якнайбільша кількість віруючих зустріли свята вдома. Просимо представників усіх конфесій сприяти святкуванню онлайн. Ми започатковуємо нові традиції та сімейні цінності, сидимо вдома, бо треба вберегти родину. З повагою Євгеній РЯБОКОНЬ, голова Буринської районної ради.

ВІТАННЯ!

Дата створення: 09:18 16.04.2020

Шановні жителі Буринського району! Щиросердечно вітаю вас зі Світлим Днем Христового Воскресіння. Великдень – це свято радості і надії, що пробуджує найкращі почуття, спонукає до життя, надає віри і наснаги. Воно несе нам довгоочікувану радість перемоги Сина Божого, дарує сподівання на краще, гуртує  нас навколо вічних християнських цінностей: доброти,  милосердя, любові до ближнього. У цей час ми згадуємо про те, як важливо розуміти та підтримувати одне одного, бути чесним та справедливим. Нехай радісні пасхальні дні покладуть благодатні початки нових перемог і звершень на вашому життєвому шляху, а Чудо Воскресіння Христового надихає на добрі та праведні справи. Щиро бажаю вам чудового весняного настрою, миру, душевного спокою та родинного затишку. Нехай Великдень стане для кожного з нас святом духовного очищення і добра. Христос Воскрес! З повагою Євгеній РЯБОКОНЬ, голова Буринської районної ради

Конотопське управління ГУ ДПС у Сумській області інформує

Дата створення: 09:14 16.04.2020

Звернення в.о. начальника ГУ ДПС у Сумській області Юрія МЕЛЬНИКА до платників податків Сумщини Шановні платники податків Сумщини! Світ, Україна і ми маємо великі виклики через оголошену пандемію нового коронавірусу. Тому маємо адекватно реагувати на ситуацію. Не панікувати, а бути свідомими та відповідальними не лише за себе, але й за оточуючих. На сьогоднішній день немає більш важливого у нас з вами спільного завдання чим збереження здоров'я та життя  як власного та і оточуючих нас людей. Задля досягнення цієї мети нам усім необхідно забезпечити виконання умов карантину та збереження безпеки. Головне управління ДПС у Сумській області нагадує, що з 26 березня центри обслуговування платників податків надають послуги виключно в режимі онлайн. Кожен з нас окремо та всі ми спільно можемо сповільнити стрімке зростання захворюваності, дотримуючись простих правил.

Служба зайнятості спростила процедуру подання документів

Дата створення: 08:32 16.04.2020

Служба зайнятості полегшила процедуру подання документів до центрів зайнятості. Відтепер це дуже просто. Вам потрібно заповнити лише дві заяви – про надання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю. Бланки тут https://is.gd/6wW4ph та https://is.gd/o8O5Cg. Як і раніше, заяви ви можете подати в два способи: на електронну пошту центру зайнятості, де вам зручно обслуговуватися, або через скриньку для кореспонденції безпосередньо в центрі зайнятості. Якщо ви вирішили надіслати заяви електронною поштою, заповніть заяви власноруч за зразком і сфотографуйте або відскануйте їх. Далі – надішліть на email центру зайнятості, де ви плануєте перебувати на обліку. Важливо! У темі листа зазначте ваше прізвище, ім’я, по батькові. Електронні скриньки центрів зайнятості тут: https://is.gd/5duk3J